You are currently viewing Aromatyczny susz konopi

Aromatyczny susz konopi

Wiele osób stosuje marihuanę CBD, albowiem jest ona doskonałą alternatywą dla tych, których nie stać na dużo droższe produkty konopne, jak oleje czy woski. Jej zaletą jest również fakt, że może zawierać tyle samo kannabidiolu, ile one.

Medyczny susz marihuany

susz konopiSusz marihuany może zawierać ponad czterdzieści procent CBD, co stawia go pod tym względem na równi z najdroższymi produktami konopnymi. Przy czym za gram takiego suszu kosztuje około czterdziestu złotych, a za 10-mililitrowe opakowanie oleju, o takim samym stężeniu, trzeba zapłacić nawet dwa tysiące złotych. Zaznaczmy, że jest to taka ilość to zaledwie miesięczny zapas. Natomiast jeśli zdecydujemy się na jednorazowy zakup dziesięciu gramów suszu CBD, nie zapłacimy czterysta złotych, a zaledwie około 290-310, a taka ilość też jest uznawana za miesięczne zapotrzebowanie. Zatem różnice w koszcie nabycia są gigantyczne i sprawiają, że większość konsumentów zdecydowanie stawia na medyczne konopie. Susz konopi jest atestowany i certyfikowany, co potwierdza, że pochodzi z legalnych, ekologicznych upraw. Dzięki temu mamy gwarancję, że trafia do nas materiał roślinny najwyższej jakości, o deklarowanej zawartości kannabidiolu. W sklepach konopnych dostaniemy także gotowe skręty z medyczną marihuaną, co jest ofertą głównie dla tych, którzy używają jej sporadycznie. Trzeba wiedzieć, że warto także zaopatrzyć się w specjalne słoiczki do przechowywania suszu, bowiem pozwalają zachować jego świeżość i aromat na bardzo długo.

Z wykorzystaniem kannabidiolu można nie tylko leczyć, ale także zapobiegać, toteż przyjmowanie medycznej marihuany w takim celu również jest bardzo rozpowszechnione. Udowodniono bowiem, że systematyczne przyjmowanie tej substancji czynnej może zapobiegać wielu chorobom cywilizacyjnym.