You are currently viewing Bezpieczna metoda powiększająca usta

Bezpieczna metoda powiększająca usta

Obecnie na rynku urodowym mamy do dyspozycji mnóstwo sposobów na to, jak powiększyć nasze usta. Do najpopularniejszych z nich należy oczywiście powiększanie ust przy pomocy makijażu, masażu i peelingu, oraz specjalnych błyszczyków. Nie są to jednak trwałe sposoby, a jeżeli zależy nam na tym, aby właśnie taki trwały efekt uzyskać wówczas najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z zabiegu.

Tanie zabiegi powiększające usta

niedrogie powiększanie ust w BydgoszczyDuże i pełne usta od kilku lat są bardzo modne. W internecie możemy znaleźć mnóstwo sposób na to, jak tanim kosztem je powiększyć samodzielnie. Stosowanie peelingów oraz nakładanie na usta błyszczyków je powiększających było swojego czasu bardzo popularną metodą, jednakże jak wiadomo taki błyszczyk szybko się ściera, ale też temu powiększaniu towarzyszy często spore uczucie pieczenia, co nie jest zbytnio komfortowe. Z kolei powiększanie ust matową pomadką wymaga od nas sporych umiejętności ponieważ takie usta, aby nie wyglądały komicznie muszą zostać narysowane symetrycznie. Wszystkie te sposoby nie gwarantują nam trwałego rezultatu i bywają po prostu męczące i nierzadko bezsensowne ponieważ efekt powiększenia jest naprawdę znikomy. Znacznie lepszym pomysłem w takiej sytuacji jest niedrogie powiększanie ust w Bydgoszczy gdzie znajdziemy salony kosmetyczne zajmujące się profesjonalnym powiększaniem ust. Zabieg ten jest coraz tańszy również z racji tego, że cieszy się ogromną popularnością. Usta najczęściej powiększa się przy użyciu kwasu hialuronowego, który jest w pełni biokompatybilny z naszym organizmem. Jest to bowiem związek, który w nim się naturalnie znajduje i co ciekawe, kwas hialuronowy mamy naturalnie w naszych ustach i to on jest w dużym stopniu odpowiedzialny za ich wielkość. Korzystając zatem z takiego zabiegu jedynie dodajemy to, co i tak się w naszych ustach znajduje.

Z tego też względu nie jest to zabieg na całe życie ponieważ nasz organizm po pewnym czasie zaczyna rozkładać nadmiar kwasu hialuronowego, który się w nim znajduje. Efekty zabiegów utrzymują się około pół roku, co jest akurat w tym przypadku sporą zaletą. Powiększone usta mogą nam się po czasie znudzić, lub zwyczajnie może minąć na nie moda. Zabieg powiększania nie musi być zatem decyzją, której konsekwencje będą z nami do końca życia.