You are currently viewing Breloki w kształcie rybek

Breloki w kształcie rybek

Kilka lat temu otworzyłam całkiem nowy biznes. Ostatecznie do otworzenia nowej jednoosobowej działalności gospodarczej zmusiła mnie sytuacja. Zaczęłam wtedy handlować różnymi mały drobiazgami, a przede wszystkim malutkimi breloczkami w kształcie rybki. Okazało się wtedy, że są one bardzo popularne wśród turystów.

Jakie breloki w kształcie rybek wybrać?

brelok rybkaKilka lat temu odnotowany został bardzo duży krach na giełdzie papierów wartościowych, miał on decydujący wpływ na wiele gałęzi ówczesnej gospodarki. Wywołany wielki kryzys ekonomiczny działał także na rynek pracy. Zakład pracy, w którym pracowałam został zlikwidowany i tak musiałam sobie poszukać całkiem nowego zajęcia. To właśnie wtedy wpadłam na pomył sprzedaży breloków z rybkami. Taki brelok rybka może występować w wielu wariantach. Chodzi tutaj przede wszystkim o bardzo różne wielkości, ale także o materiał, z którego został on wykonany. Do tego można zakupić małe breloczki w przeróżnych kolorach. Co ważne, takie breloki w kształcie rybki, ale nie tylko, może z powodzeniem zamawiać z Chin. Wtedy też opłaca się zamówić od razy cały kontener. Można znaleźć wspólnika do załadowania towaru na kontener, ponieważ jak łatwo się domyślić omawiane breloczki są bardzo małe. Breloczki z rybką cieszą się niesłabnącą popularności w moich stronach, ponieważ jest to teren nadmorski. Dokładnie pracuję w województwie zachodniopomorskim, gdzie co roku przybywa mnóstwo turystów. Poza sezon popyt również jest spory.

Breloki zamawiam w różnych rozmiarach od 1 cm do takich, które liczą sobie około 20 cm. Dodatkowo wybieram bardzo różne materiały, na przykład bardzo popularne są metale szlachetne, jak złoto, srebro czy platyna. Cenione są także plastikowe rybki czy też metalowe. Kolory to zazwyczaj stonowane barwy.