You are currently viewing Ceny traktorków koszących

Ceny traktorków koszących

Żyjemy w czasach, kiedy w wielu branżach występuje duże zmechanizowanie, ponieważ to znacznie ułatwia wykonywanie wielu prac. Szczególnie to dobrze widać w branży ogrodniczej, gdzie już prawie nikt nie kosi trawnika stalową kosą.

Czy warto inwestować w traktorek Stiga?

traktorki kosiarki stiga cenaZaawansowany technologicznie sprzęt ogrodniczy nie należy do tanich, ale z pewnością jest w grupie niezbędnych narzędzi do pracy. Każdy, kto ma choć niewielki trawnik, na pewno posiada jakąś kosiarkę lub kosę, ponieważ są one idealne do prac porządkowych na niewielkich powierzchniach. Ogrody i działki porośnięte trawą na powierzchni ponad dwadzieścia arów, powinny być koszone przez traktorki kosiarki Stiga cena ich jak na tą kategorię produktów, jest atrakcyjna. Jest to jedna z nielicznych firm, które produkują wysokiej klasy traktorki w przystępnych cenach. Ponadto są łatwo dostępne, bo w każdym sklepie ogrodniczym oraz można je nabywać na raty, co znacznie zwiększa grono odbiorców. Traktorki przede wszystkim mają zamontowane najnowszej generacji silniki spalinowe, które pracują na najwyższych obrotach przy jednoczesnym oszczędnym zużyciu paliwa. To z kolei wpływa na koszty użytkowania, które mogą być na poziomie kosy spalinowej. Wydajność pracy traktorka marki Stiga jest zaskakująca, ponieważ w ciągu godziny jesteśmy w stanie dokładnie wykosić nawet czterdzieści arów trawnika. Jeżeli potrzebujemy mieć profesjonalny sprzęt do koszenia dużego trawnika, to na pewno się nie zawiedziemy na marce Stiga.

Porównując ogólne parametry większości modeli traktorków do koszenia trawy, najlepiej wypadają pojazdy firmy Stiga. Potwierdzeniem tego może być niesłabnące zainteresowanie wśród klientów, którzy cenią wygodę użytkowania, wysoką jakość i praktyczność traktorków.