You are currently viewing Co można pomalować farbami Flugger?

Co można pomalować farbami Flugger?

W sklepach i marketach budowlanych mamy ogromny wybór farb, zarówno do wnętrz, jak i powierzchni zewnętrznych. Klienci mogą przebierać w odcieniach różnych kolorów, producentach, rodzajach i przeznaczeniu danej emulsji. Wszystko zależy od potrzeby danego konsumenta.

Oferta farb marki Flugger

farby fluggerPopularnym wyborem wśród konsumentów są farby flugger z uwagi na szeroki asortyment . Wpływ na wysokością jakość wyrobów ma na pewno wieloletnie doświadczenie w produkcji przeróżnych emulsji, którą zajmują się od ponad stu lat. Od początku swojej działalności firma wytwarzała produkty wyłącznie na potrzeby fachowcom branży malarskiej. Dopiero w 1975 roku rozpoczęto sprzedaż farb również klientom indywidualnym, w związku z czym nastąpił tez rozwój w dziedzinie profesjonalnego doradztwa. Przedsiębiorstwo pochodzi z Danii i działa przede wszystkim na rynku skandynawskim. Własne sklepy firmowe Flugger otworzył także w takich krajach jak Szwecja, Norwegia, Islandia, Polska i Chiny, gdzie rozpoczęło ekspansję. W każdym z nich cieszy się dużą popularnością, zarówno wśród profesjonalistów, jak i malarzy-amatorów. Chcących zakupić farby czeka szeroki asortyment produktów różnego przeznaczenia. Bardzo popularne są emulsje do wnętrz, które można spotkać w wielu kolorach i rodzajach. Produkowane są dwie linie farb, a w obu rodzajach możemy znaleźć emalie dekorowane oraz gruntującą i podkładową. Można je także wyróżnić na przeznaczenie, do jakiego pomieszczenia dana emulsja będzie najlepsza, ponieważ trochę inne czynniki wpływają na pomalowaną ścianę w sypialni, i inne w łazience kiedy oddziałuje na fasadę między innymi para wodna. Odpowiednie rodzaje farb Flugger mają zastosowanie także do sufitu, grzejników, mebli czy elementów drewnianych. Oprócz wykończenia wnętrz emalie tej firmy można także używać na zewnątrz, do których przeznaczony jest jeden rodzaj produktu. Farby tej firmy nałożą się na beton dlatego można je wykorzystać do malowania domu, garażu czy tarasu, ale również ogrodzenia, zarówno metalowego, jak i drewnianego, wszystko zależy od rodzaju emulsji. Oczywiście w ofercie znajdziemy nie tylko emalie kolorowe, ale także wspomagające malowanie takie jak gruntujące.

Spośród wyboru różnych farb na pewno te produkowane przez Flugger warte są zainteresowania. Stosują ją profesjonalni malarze oraz ci domorośli, wykorzystując je na własne potrzeby. Klienci mają także możliwość wyboru bogatego asortymentu, w zależności od przeznaczenia danej farby.