You are currently viewing Co znaczą wyroby jubilerskie dla kobiet?

Co znaczą wyroby jubilerskie dla kobiet?

Jestem kobietą, która od najmłodszych lat uwielbia wszelką biżuterię. Bardzo lubię kolczyki z dodatkami kolorowych, kosztownych kamieni, lecz są również dni, w których decyduję się na biżuterię subtelną i delikatną. Chętnie sprawiam innym prezenty w postaci bransoletek lub zawieszek, bo uważam, że biżuteria jest pięknym podkreśleniem ludzkiej natury.

Złoto i srebro na szyi

biżuteria - srebrna - łańcuszekPosiadam całkiem pokaźny zbiór biżuterii, którą kolekcjonowałam przez lata. Dbam o nią, odświeżając jej poszczególne elementy i przechowując ją odpowiednio do materiału, z którego została wytworzona. Jestem entuzjastką dużych, pokaźnych kolczyków i szerokich bransolet, które z powodzeniem zbieram już od wielu lat. Często też noszę zarówno jedno, jak i drugie, dopasowując wszystko do mojego aktualnego ubioru. Zawsze staram się równoważyć kolory, gdy ubieram czarną sukienkę – kolczyki wybieram w kolorze nieco żywszym, by przełamać szarość. Chętnie doradzam również moim koleżankom, które mają różne upodobania względem biżuterii. Większość z nich zdecydowanie lubi srebro, za którym sama nie przepadam. Uważam natomiast, że największy wybór tego typu produktów można ma niejeden sklep internetowy z biżuterią. Nierzadko również można znaleźć tam ciekawe rabaty i przeceny, a zakupy przez internet mają swoją dużą zaletę, jaką bardzo cenię – nie trzeba wychodzić z domu. Biżuteria ma dla mnie duże znaczenie, niezwykle upodobałam sobie broszki, które często daję innym w prezencie. Mają dla mnie wartość niemalże symboliczną, każdego dnia mam na sobie inną, dopasowaną do mojego aktualnego nastroju. Pasję zawdzięczam swojej mamie, która zajmuje się wytwarzaniem biżuterii artystycznej. Wykorzystuje do tego wiele kamieni szlachetnych i pół-szlachetnych jak choćby bardzo popularne teraz cyrkonie. Posiadam również kilka kolczyków w różnych innych częściach ciała – nosie, pępku oraz w brwi. Wszystkie kupowałam w sprawdzonych sklepach internetowych, dzięki czemu mam pewność, że nie narażam się na żadne choroby i zakażenia.

Nieodłącznym elementem mojego stylu są dodatki. Ubieram je na każdą okazję, zarówno do pracy, jak i na przyjęcia. Moja pokaźna kolekcja wyrobów jubilerskich wciąż rośnie, a ja, jako dumna posiadaczka chętnie noszę każdy jej element. Czy są to kolczyki, czy bransoletki, czy choćby zegarki.