You are currently viewing Czterogwiazdkowy hotel był idealny

Czterogwiazdkowy hotel był idealny

Moja firma zorganizowała bardzo fajny wyjazd na weekend. Na początku myślałam, ze nie będę mogła wziąć w nim udziału ale jednak mojaj mama mi pomogła i zaopiekowała się dziećmi. Mój mąż pracuje za granicą i w trakcie tygodnia wszystko jest na mojej głowie. W weekendy mąż czasem przyjeżdża ale też nie zawsze ma taką możliwość. 

Hotel zrobił na mnie dobre wrażenie

hotel czterogwiazdkowy krakówPracuję zawodowo od kilku lat i jestem bardzo zadowolona z mojej pracy. Jestem doceniana i moja szefowa ostatnio mnie awansowała na wyższe stanowisko. Nasza firma obchodziła dziesięciolecie i z tej okazji był organizowany bankiet w hotelu w centrum Krakowa. Hotel, który wybrała osoba organizująca imprezę był piękny. Hotel czterogwiazdkowy kraków zrobił na mnie ogromne wrażenie. Był pięknie urządzony i bardzo przestronny. Znajdował się w centrum miasta z dala od zgiełku ulicy. Wokoło było sporo zieleni i przed wejściem był duży parking. Nasza firma zapewniła nam bardzo dobre warunki do świętowania. Byłam wdzięczna mojej mamie, ze dzięki jej pomocy mogłam brać udział w tej super imprezie. Jedzenie było przepyszne. Porcje małe, elegancko podane na pięknej zastawie. Muzyka była puszczana przez dja, który specjalnie dla nas przyjechał z Warszawy. W trakcie bankietu było sporo wystąpień osób, którzy zarządzają naszą firmą. Pracownicy zostali również wyróżnieni. Udało mi się dostać bardzo fajną nagrodę za swoją pracę. Cieszę się, że trafiłam do tej firmy i tak dobrze sobie radzę.

Chętnie spędziłabym jeszcze nie jedną imprezę w tak pięknym hotelu. Mieliśmy opłacone noclegi w pokojach. Byłam zadowolona z tej imprezy. Odpoczęłam i świetnie się bawiłam. Znajoma, która organizowała tą imprezę wspominała, że wszyscy pracownicy byli bardzo zadowoleni. Bardzo się cieszyła, że jej praca została doceniona.