You are currently viewing Do transportu mebli wynajęliśmy firmę przeprowadzkową

Do transportu mebli wynajęliśmy firmę przeprowadzkową

Od kilku dni mieszkamy z żoną i synem w nowym domu. Po wielu miesiącach jego budowy i kolejnych kilku miesiącach prac wykończeniowych i remontowych w końcu mogliśmy się do naszego nowego gniazdka wprowadzić. Nie ma nic piękniejszego niż pierwsze dni w nowym domu. Pomimo tego, że w trakcie remontu byliśmy w nim codziennie to i tak czujemy się tak, jakbyśmy dopiero co go poznawali.

Firma przeprowadzkowa sprawnie przetransportowała nasze meble

sprawny transport mebli w gdańskuPrzed wyprowadzeniem się z domu teściów, z którymi mieszkaliśmy przez ponad dziesięć lat, wydawało nam się to wszystko takie nierealne. A tym czasem już mieszkamy na swoim, a sama przeprowadzka była łatwa i przyjemna. Chociaż to właśnie przewożenia mebli i rzeczy obawialiśmy się najbardziej. Przez dziesięć lat zebrało się wszystkiego naprawdę sporo. Na pewno samodzielnie, nawet przy pomocy rodziny, nie dałbym radę wszystkiego przetransportować. Dlatego właśnie do przeprowadzki zatrudniłem ekipę, dla której sprawny transport mebli w Gdańsku to absolutna codzienność. W umówionym terminie pod dom teściów podjechało duże auto dostawcze. Ekipa złożona z pięciu osób błyskawicznie załadowała cały samochód naszych rzeczy. Wszystko zawieźli do naszego nowego domu, wnieśli na piętro i poustawiali wszystko tam gdzie chcieliśmy. Swoich rzeczy mieliśmy tyle, że na jednym transporcie się nie skończyło. W sumie to panowie od przeprowadzek musieli wykonać trzy kursy. Przy czy jeden cały transport to były zabawki i rzeczy naszego syna. Ma dopiero dziewięć lat, ale zdążył w tym czasie nazbierać tony zabawek. Fajnie, że pomogli nam specjaliści od przeprowadzania się, bo bez tego wozilibyśmy wszystko chyba przez tydzień. Poza tym musiałbym wynajmować samochód dostawczy, za co pewnie zapłaciłbym więcej niż za usługi firmy przeprowadzkowej.

Za jeden dzień pracy fachowców od przeprowadzki zapłaciłem półtora tysiąca złotych. W ramach tej ceny nie musiałem praktycznie robić nic, bo wszystkim zajęli się pracownicy firmy, którą wynająłem. Teraz możemy czerpać radość z mieszkania w swoim własnym domu. Dzięki firmie od przeprowadzek ta radość nie została zaburzona zbyt długim przeprowadzaniem się. Wszystko ogarnęliśmy w trzy dni, bo przecież trzeba było rzeczy spakować a w nowym domu wszystko rozpakować i poukładać w odpowiednie miejsca.