You are currently viewing Do wynajętej kserokopiarki mam pakiet serwisowy

Do wynajętej kserokopiarki mam pakiet serwisowy

Od wielu lat prowadzę swoje biuro kredytowe. Każdego dnia mam przynajmniej kilka spotkań z moimi klientami. Moje biuro ma swoją renomę i uznanie i stąd też całkiem spora liczba klientów, którzy mnie odwiedzają. W moim biurze najważniejszym urządzeniem jest kserokopiarka zwana inaczej urządzeniem wielofunkcyjnym. Bez niej moja działalność byłaby niemożliwa, bo codziennie drukuję sterty różnych dokumentów. Na szczęście mam sprzęt, który działa bezawaryjnie.

Serwisowanie i konserwację kserokopiarki mam gratis

polecany serwis kserokopiarekZ tym urządzeniem wielofunkcyjnym to w ogóle mam się naprawdę dobrze. Nie muszę się o nic martwić. Dodam tylko, że nie kupowałem kserokopiarki tylko wynajmuję ją w firmie, która oferuje właśnie takie wyposażenie biura. Mam kserokopiarkę za którą płacę niewielką miesięczną opłatę abonamentową plus opłatę dodatkową uzależnioną od liczby stron, które w danym miesiącu wydrukuję. Co więcej – nie muszę się o nic martwić, bo firma wynajmująca te urządzenia oferuje również najbardziej polecany serwis kserokopiarek w moim mieście. A ja całe serwisowanie i konserwację urządzenia mam całkowicie gratis. W razie jakichkolwiek problemów mogę nieodpłatnie wezwać serwisantów. Co dwa miesiące przyjeżdżają do mnie profesjonalni pracownicy tego serwisu, żeby dokonać szybkiej konserwacji i czyszczenia urządzenia. A jakby tego było mało to dedykowany mojej firmie serwisant doskonale wie, kiedy skończy mi się toner. I zawsze odpowiednio wcześniej przyjeżdża, żeby wymienić mi toner na zupełnie nowy. Za niewielką opłatą mam prawdziwy luksus jeśli chodzi o drukowanie i kopiowanie – a te czynności są podstawą w mojej branży. To mi daje takie poczucie komfortu jeśli chodzi o moją pracę, bo wiem, że moja kserokopiarka zawsze będzie pracować na pełnych obrotach. Firma, w której ją wynajmuję, zapewnia mi ciągłość pracy urządzenia.

Komfort pracy w moim biurze jest dla mnie bardzo ważny. O ten fizyczny nie muszę się martwić – mam bowiem nowoczesne i ergonomiczne krzesło biurowe, które dba o mój kręgosłup. Komfort psychiczny zapewnia mi wynajęte urządzenie wielofunkcyjne, do którego mam gratis kompletne usługi serwisowe. W każdej sytuacji mogę wezwać serwisantów, ale nie muszę się również martwić o czyszczenie i konserwację tego najważniejszego w moim biurze urządzenia.