You are currently viewing Duże litery świetlne 3D alurapid na ścianę

Duże litery świetlne 3D alurapid na ścianę

Przedsiębiorcy, którzy szukają skutecznego sposobu, aby wyróżnić się w przestrzeni miejskiej, odpowiednio oznaczyć swój lokal, a jednocześnie zachować estetykę i spójność z otoczeniem, mają do dyspozycji kilka prostych patentów, dzięki którym ich cel może być spełniony. Stosowne, rzucające się w oczy oznakowanie reklamowe to dobra inwestycja, ponieważ pozwala klientom kierować kroki dokładnie tam, gdzie potrzeba.

Duże litery świetlne – efektowne i efektywne

duże litery świetlne 3d alurapidPrzede wszystkim warto pomyśleć o wykorzystaniu najprostszej i najbardziej oczywistej metody – liter. Duże litery świetlne 3D alurapid spełniają nie tylko podstawowe funkcje, ale również mają walory estetyczne. Szeroki wachlarz ich zalet pozwala wykorzystywać je nie tylko na zewnątrz, ale również wewnątrz, jeśli taka jest potrzeba. Lista plusów jest długa. Po pierwsze litery są duże, więc będą widoczne z daleka. Po drugie są świetlne, a więc gorsza pogoda czy zapadająca ciemność nie będą żadną przeszkodą w ich zauważeniu. Ten efekt uzyskuje się dzięki wykorzystaniu taśm typu alurapid, pozwalających na dowolne okolenie liter modułami oświetleniowymi. Umieszcza się je na bokach znaków alfabetu, a ponieważ mają różne wymiary – rozmiary liter nie mają znaczenia. Taśma może być użyta nawet w przypadku panelu wysokiego na dwa metry, a szerokość może sięgać nawet 12 centymetrów. Z tej przyczyny alurapid to bardzo dobre rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą nadać szczególnie atrakcyjnego wyglądu swojemu szyldowi. Wizualna atrakcyjność podkreślona jest również dzięki efektowi trójwymiarowości. Charakterystyczny rezultat przestrzenny to skuteczne dopełnienie w godnym uwagi wyglądzie liter. Ostatnią ważną cechą jest fakt, że zarówno cały napis jest odporny na warunki atmosferyczne, co oznacza, że ani deszcz, ani śnieg, ani upał nie wpłyną negatywnie na jego działanie, konstrukcję i formę.

Dzięki temu, że każdy element liter można dopasować kolorystycznie do swoich potrzeb, dokonanie wyboru zgodnego z oczekiwaniami jest łatwe. Nie tylko litery można pomalować na wybrany kolor lub obkleić odpowiednią folią, również taśmę można dostosować do wybranej palety barw. Z tego względu wygląd literowego panelu jest spójny, efektowny i z całą pewnością przyciąga oko, a o to przecież chodzi.