You are currently viewing Dzieci chętnie karmią konie

Dzieci chętnie karmią konie

Jestem instruktorem nauki jazdy na koniach. Lubię te zwierzaki. Od małego rodzice kazali mi chodzić na lekcję nauki jazdy. na początku się buntowałem ale później z czasem bardzo polubiłem te zajęcia i od dłuższego czasu nie wyobrażam sobie mojego życia bez koni. Umiem dobrze jeździć. Brałem udział w wielu zawodach a teraz uczę młodsze dzieciaki.

Uczę dzieciaki jak dbać o konie

pasza dla koniZatrudniłem się w stajni dodatkowo. Prowadzę zajęcia w tygodniu kilka godzin w godzinach popołudniowych i w weekendy przez kilka godzin w zależności od zainteresowania dzieciaków. Stajnia, w której pracuję jest bardzo znana i doceniana w naszej okolicy. Oferujemy zajęcia dla każdej grupy wiekowej. Ja jestem odpowiedzialny za dzieci do czternastego roku życia. Mam kilka osób, które świetnie sobie radzą i uczę jeździć je konno już kilka lat. Osiągają już swoje pierwsze sukcesy i dostarcza mi to sporo radości. Uczę dzieciaki jak należy karmin konia, które pasze są odpowiednie. Pasza dla koni musi być dobrze dobrana. Musi być dobrej jakości i spełniać wszystkie normy. To bardzo ważne aby koń dobrze się rozwijał i funkcjonował. Zbilansowana dieta jest tak samo ważna dla nas jak i dla koni. Podajemy im także różne witaminy i suplementy, dzięki którym dobrze się rozwijają. Dzieci chętnie chłoną wiedzę. Niektóre bardzo są zaangażowane w zajęcia niektóre mniej. Każde dziecko musi samo polubić konie. Ja obecnie jestem wdzięczny rodzicom, że nie wypisali mnie z zajęć nauki jazdy.

Cieszę się, że mogę moją wiedzę przekazywać kolejnym pokoleniom. Warto jest się uczyć nowych c=rzeczy i uprawiać aktywność sportową. Konie dostarczają dużo radości. Można dzięki nauce jazdy spędzać sporo czasu na dworze. Kiedy dzieciaki mają już większe umiejętności wyprowadzamy konie na dwór i jest możliwość nawet jazdy w lesie.