You are currently viewing Edukacyjne książeczki PUS

Edukacyjne książeczki PUS

Inwestycja w edukację naszych dzieci, jest najlepszą inwestycją, jaką możemy zagwarantować swoim pociechom. Dlatego wydawcy książeczek z serii PUS zadbali, by produkty edukacyjne dostosowane były do potrzeb najmłodszych. Lepszy start w szkole związany jest z kolekcja obejmującą takie tematy, jak: nauka czytania i pisania, gry i zabawy logopedyczne oraz ćwiczenia z matematyki i języka polskiego dla klas 1-3. 

Zestawy książeczek edukacyjnych PUS dla najmłodszych 

książeczki pusSzukanie w księgarniach książek edukacyjnych dla dzieci w wieku szkolno – przedszkolnym, nie jest łatwym zadaniem. Na rynku księgarskim, znajduje się wiele propozycji różnych firm. Spośród nich seria edukacyjna obejmuje książeczki PUS. Znajdziemy w nim pełen zakres zagadnień, które na każdym szczeblu edukacji, dzieci opanować powinny. Co więcej, możemy zakupić nie tylko pojedyncze, tematyczne zeszyty z praktycznymi ćwiczeniami do wypełniania, lecz także zestawy wielotematyczne. To bardzo praktyczne i niezwykle interesujące pomoce naukowe. Plusem książeczek edukacyjnych jest ich stosunkowo niska cena. Zagadnienia spełniają normy oświatowe i stanowią doskonałe uzupełnienie i rozwiniecie programu nauczania w klasach przedszkolnych, w zerówce, oraz szkole podstawowej, od 1 do 3. Jeśli dziecko ma problemy z mnożeniem, dzielenie, ułamkami a może też z ortografią i ładną pisownią, wówczas książeczki PUS na pewno zaradzą problemom w nauce. Dzięki książeczkom z tej serii dzieci nauczą się logicznego myślenia, rachunków: dodawania i odejmowania w pamięci. Dla najmłodszych polecane jest abecadło i nauka czytania oraz pisania. Program prezentowany jest w sposób przystępny, by dziecko samo mogło wypełniać zadania, bez dodatkowej pomocy rodziców. Nowości z serii PUS obejmują zagadnienia historyczne i informatyczne, jak wstęp do kodowania.

Wszechstronność prezentowanych tematów i przystępna cena są dwiema głównymi cechami, które decydują o tym, że książeczki edukacyjne z serii wydawniczej PUS, są chętnie wybierane przez rodziców. Polecają je nauczyciele, jako sposób na szkolenie umiejętności i dodatkową pomoc w nauce. Szczególnie chętnie wybierane są pomoce z zakresu liczenia w pamięci, tabliczki mnożenia i zadań tekstowych z matematyki. Nauka z PUS-em staje się przyjemnością.