You are currently viewing Funkcjonalne okulary z nakładkami

Funkcjonalne okulary z nakładkami

  • Post author:
  • Post category:Moda

Często zdarzało mi się zapomnieć okularów przeciwsłonecznych, dlatego często musiałam mrużyć oczy podczas słonecznej pogody i moje oczy się bardzo męczyły. Super rozwiązaniem są okulary, które mają po prostu nakładki przeciwsłoneczne i nie trzeba pamiętać o zabieraniu dodatkowej pary okularów. Jest to niezwykle funkcjonalne rozwiązanie i ułatwia znacznie życie.

Nowoczesne rozwiązania w okularach korekcyjnych

najlepsze oprawki okularowe z nakładką przeciwsłonecznąJakiś czas temu byłam skontrolować swoją wadę wzorku i okazało się, że potrzebuje mocniejszych okularów. Zdecydowałam się, aby tym razem nabyć okulary posiadającej specjalne nakładki, które będą chroniły przed promieniami słonecznymi. Kupione przeze mnie najlepsze oprawki okularowe z nakładką przeciwsłoneczną są niezwykle praktyczne, ponieważ kiedy jest słoneczna pogoda można mieć okulary przeciwsłoneczne. Takie praktyczne rozwiązanie jest bardzo korzystne cenowo, ponieważ nie trzeba inwestować w okulary przeciwsłoneczne korekcyjne. Standardowe okulary słoneczne są tańsze od tych korekcyjnych. Mając wadę klasyczne okulary przeciwsłoneczne będą nieprzydatne. Zakupione przeze mnie okulary mają aż 3 nakładki magnetyczne. Nakładka, która służy do jazdy nocą z żółtymi soczewkami. Dzięki niej jazda nocą jest bardziej komfortowa, ponieważ oślepiający blask świateł zostaje zniwelowany. Niebieskie nakładki mające efekt lustrzanek, chronią przed oślepiającymi promieniami słonecznymi dzięki filtrowi UV400. Nakładki polaryzacyjne również wyposażone są w filtr przeciwsłoneczny. Chronią oczy przed słońcem, zapewniają komfort i dzięki temu słoneczna pogoda nie zakłóca widzenia. Zakupione przeze mnie okulary posiadają stosowne certyfikaty i zostały wykonane z dobrej jakości materiałów. Prezentują się bardzo elegancko i opakowane są w solidne etui, które chroni je przed zniszczeniem. Dzięki fachowemu doradztwu okulary mam dobrze dobrane do kształtu twarzy oraz stylu. Okulary z racji swej lekkości nosi się bardzo wygodnie.

Warto zakupić okulary, które spełniają kilka funkcji. Pozwoli to na zaoszczędzenie gotówki oraz miejsca w torebce. Jest fanką tego typu rozwiązań, zatem jestem zadowolona z zakupu okularów, które jednocześnie są okularami korekcyjnymi, jak i przeciwsłonecznymi. Dzięki nim jazda samochodem w nocy staje się bezpieczeństwa i bardziej komfortowa.