You are currently viewing Idealna szafa do niewielkiego mieszkania

Idealna szafa do niewielkiego mieszkania

Kupując niewielkie mieszkanie miałam świadomość tego, że mogę mieć problem z tym, aby wszystko w nim pomieścić. Długo szukałam recepty na to, jak zgrabnie pomieścić się w nowym mieszkaniu ze wszystkimi swoimi rzeczami jednocześnie nie zaśmiecając go. W końcu odkryłam zalety szaf na wymiar i to właśnie taka szafa rozwiązała u mnie ten problem.

Modna szafa na wymiar

pojemne szafy na wymiar w tychachNiewielkie mieszkania mają swoje zalety i wady. Nawet jeżeli urządzimy je przytulnie to naprawdę czasami jedno nieostrożne posunięcie z zakupem nowych mebli i zagracenie mieszkania gotowe, a przecież mając do czynienia z niewielkimi powierzchniami nie chcemy dodatkowo jeszcze bardziej ich pomniejszać, nawet optycznie. Kupując nowe mieszkanie i nowe meble do niego nie wydawało się one zbyt zagracone do momentu, aż się do niego nie wprowadziłam. Wtedy też okazało się, że komody i szafy to stanowczo za mało, abym mogła pomieścić rzeczy, które niekoniecznie powinny być na widoku. Szukałam rozwiązania w internecie chcąc zainspirować się innymi osobami, aż znalazłam sklep oferujący pojemne szafy na wymiar w Tychach które okazały się całkowitym rozwiązaniem mojego problemu. Taką szafę można zmontować w tradycyjny sposób, który sprawdzi się głównie w przypadku przestronnych pomieszczeń, niemniej szafy robione na wymiar często zamawia się własnie w roli wnękowych, które potrafią sporo miejsca zaoszczędzić właśnie w malutkich mieszkaniach. W blokach często mamy do czynienia z wnękami, które stoją puste lub opcjonalnie mieści się w nich wieszak dlatego świetnym pomysłem jest to, aby przemienić taką wnękę na pojemną szafę i dzięki temu zaoszczędzić sobie sporo miejsca w domu. Szafy wnękowe potrafią pomieścić w sobie mnóstwo rzeczy, a to z kolei sprawia, że możemy pozbyć się z domu innych szaf lub komód, które zajmowały tylko miejsce.

Kiedy mieszkamy w dużym domu wielka szafa robiona na wymiar może pomóc nam zapełnić nadmiar przestrzeni, z kolei w niewielkich mieszkaniach może znowu zaoszczędzić tego miejsca, kiedy własnie wykorzystamy wnękę, którą na dobrą sprawę ciężko jest zagospodarować w inny i użyteczny sposób. Szafy na wymiar są niezwykle pojemne. Zmieścimy w nich bez problemu zarówno nasze ubrania, jak i buty, a nawet kołdry poszewki, żelazko, odkurzacz, czy deskę do prasowania.