You are currently viewing Ile kosztują nasiona marihuany?

Ile kosztują nasiona marihuany?

W Polsce zakazane jest uprawianie konopi, ale całkowicie dozwolona jest sprzedaż jej nasion. Bowiem służą one celom kolekcjonerskim, ale także jako przyprawy, czy też są wykorzystywane w szeroko rozumianym przemyśle kosmetycznym; do wyrobu kadzideł, czy też kremów. 

Do czego służą ziarna konopi indoor? 

nasiona marihuany indoorNasiona marihuany możemy podzielić na te, które hoduje się w warunkach szklarniowych (indoor), na zewnątrz (outdoor), a ostatnią grupą są tak zwane rośliny automatyczne, które są najmniej kłopotliwe w uprawie. Natomiast pamiętajmy, że rośliny, które są hodowane w modelu indoor dają znacznie większe plony i są dużo lepszej jakości. Nasiona marihuany indoor są też droższe od ziaren outdoorowych. W przypadku pestek indoor za jedno nasiono zapłacimy nawet kilkadziesiąt złotych, a za najbardziej znane i prestiżowe odmiany nawet ponad sto. Jeżeli chodzi o to, gdzie je zakupić, to najlepiej zrobić to w jednym ze sklepów online. Dlaczego? Ponieważ mamy tam zdecydowanie największy wybór nasion oraz gwarancję, że kupujemy produkt legalny, atestowany i pełnowartościowy, czyli feminizowany. Dobry sklep zawsze dołącza do ziaren informację o jego pochodzeniu, dacie zbioru oraz ważności. Pamiętajmy też, że tylko właściwie przechowywane nasiona zachowują swoje właściwości przez wiele lat. W sklepach internetowych, poza ziarnami marihuany, znajdziemy też kompleksowe informacje o wszystkim, co tyczy się marihuany, w tym również tej medycznej, która obecnie jest jednym z nasion-bestsellerów. 

Ziarna konopi są bardzo charakterystyczne i nie sposób pomylić ich z pestkami innych roślin. W sklepach internetowych są one sprzedawane na sztuki lub w pakietach. Zakup w pakiecie pozwala nam na obniżenie kosztu pojedynczego ziarna nawet o kilkanaście złotych w przypadku najdroższych odmian.