You are currently viewing Ile kosztuje mały waporyzator?

Ile kosztuje mały waporyzator?

 

Przyjmowanie leczniczej, legalnej marihuany CBD, jest bardzo wskazane, jednak nie należy jej palić. Dlaczego? Bowiem to niezwykle szkodliwe, a w toku tego procesu uwalnia się dym nasycony substancjami smolistymi i rakotwórczymi.

Najlepsze przenośne waporyzatory

waporyzator fenix minW przypadku stosowaniu vaporizerów, nie dochodzi do wytwarzania się dymu, albowiem nie dochodzi do procesu spalania. Jest tak, ponieważ susz jest jedynie ogrzewany, na skutek czego, zaczynają z niego odparowywać substancje czynne, w tym ta najbardziej pożądana, czyli CBD. Parujący susz powoduje generowanie pary wodnej, która jest wolna od toksycznych substancji smolistych oraz związków rakotwórczych, co decyduje o tym, że waporyzowanie ziół jest dla zdrowia dużo lepsze. Ponadto, nadmienić trzeba, że w procesie spalania, temperatura jest zbyt wysoka, a to sprawia, że susz bardzo szybko ulega spopieleniu, na tyle szybko iż większość substancji czynnych nawet nie zdąży się uwolnić. Przenośny waporyzator Fenix Mini to jedna z najlepszych propozycji na rynku, ponieważ jest to urządzenie efektywne, a przy tym niedrogie. Koszt tego urządzenia to zaledwie nieco ponad trzysta złotych, podczas, gdy inne urządzenia o tak samo dobrych parametrach technicznych mogą być droższe nawet o dwieście-trzysta złotych. Wybierając waporyzator Fenix Min można być pewnym, że jest to urządzenie, które spełni oczekiwania nawet bardzo wymagającego vapera. Jest bowiem hybrydowe, co oznacza, że podgrzewany materiał ogrzewany jest na dwa sposoby. Do Fenixa dokupić można wiele akcesoriów, które pozwolą spersonalizować urządzenie.

Wiele osób ciężko przekonać do zmiany przyzwyczajeń, ale gdy wyłuszczyć zalety, jakie daje waporyzacja, wielu z nich chce jej spróbować. A kto spróbuje, ten z reguły nie powraca do palenia marihuany, a zakupuje nowoczesny vaporizer.