You are currently viewing Ile kosztuje susz konopny?

Ile kosztuje susz konopny?

 

Jeśli planujemy zakup legalnej marihuany, warto wiedzieć o niej kilka najważniejszych rzeczy. Najważniejszą kwestią zawsze jest bezpieczeństwo i w tym przypadku ten warunek jest spełniony, gdyż legalny susz konopny zawiera jedynie śladowe ilości psychoaktywnej i uzależniającej substancji aktywnej nazwanej THC. Natomiast kluczowe znaczenie ma także zawartość kannabidiolu (CBD).

Zakup legalnego suszu w sklepie online

legalny susz konopny ze sklepuOleje konopne zawierają pięćdziesiąt i więcej procent CBD, natomiast należy mieć na uwadze, że przeciętny konsument nie potrzebuje kannabidiolu w aż tak dużym stężeniu. Toteż wystarczy, że przyjmujemy susz, który zawiera od pięciu do dwunastu procent, by osiągnąć taki sam efekt, jak w przypadku stosowania oleju. Natomiast przewagą legalnej marihuany jest jej koszt. Bowiem za gram najtańszej, zawierającej od czterech do ośmiu procent CBD, zapłacimy nie więcej niż czterdzieści złotych, a za olej, który ma stężenie od dwóch do czterech procent nawet trzy razy więcej. Susz jest też bardziej wydajny, bowiem jeden gram może nam wystarczyć nawet na tydzień, zwłaszcza przy założeniu, że używamy waporyzatora. Czyli urządzenia, które jedynie podgrzewa susz do wybranej temperatury, nie spalając go. To ma bardzo duże znaczenie, ponieważ w przypadku podgrzewania suszu wystarczy jego niewielka ilość, by osiągnąć maksymalne efekty. To czyni waporyzatory bardzo wydajnymi urządzeniami, dzięki którym możemy oszczędzić na suszu. Legalny susz konopny ze sklepu online jest także certyfikowany i mamy gwarancję, że pochodzi z najlepszych upraw. W sklepach internetowych mamy też znacznie większy wybór odmian marihuany CBD, co sprawia, że nawet doświadczeni konsumenci znajdą zawsze coś dla siebie. Bowiem w sprzedaży są coraz to nowsze gatunki, zawierające jeszcze większą ilość CBD. Na uwagę zasługują również odmiany smakowe.

Kannabidiol jest aktywną substancją organiczną, która działa już na poziomie komórkowym. Dzięki czemu jest w stanie nie tylko opóźniać efekty starzenia się skóry, ale także działać antynowotworowo. CBD ma także działanie przeciwzapalne i przeciwpsychotyczne. Generalnie rzecz biorąc jest to substancja, która powinna być przyjmowana profilaktycznie przez każdego, gdyż zakres jej dobroczynnego działania jest doprawdy ogromny.