Polecana firma produkująca krówki

Na pomysł dodawania słodyczy do większych zamówień wpadliśmy niedawno. Oczywiście nie jest to nowy koncept, i mnóstwo firm stosuje podobną metodę by uatrakcyjnić dostawy, i sprawdza się ona świetnie w każdym przypadku, toteż mieliśmy nadzieję iż i u nas uda się nieco polepszyć wizerunek firmy. Krówki są słodyczami które mają bardzo długi termin ważności, a przy prawidłowym przechowywaniu nie psują się w zasadzie w ogóle, toteż zrobienie zapasu było jak najbardziej możliwe.

Najlepsze krówki z logo firmy

wysokiej jakości krówki dla firmSłodycze które miały być dodawane do zamówień w założeniu miały być nie tylko dekoracją i reklamą firmy, ale również dobrym dodatkiem o odpowiednio dobrym smaku oraz jakości. Nie chcieliśmy więc by nasze krówki wykonywała firma o nieszczególnie dobrej reputacji, i preferowaliśmy szukać zleceniobiorcy o wystarczająco wysokiej renomie, by nie musieć potem zgłaszać reklamacji. W naszej okolicy działa jedna firma, która wykonuje wysokiej jakości krówki dla firm, zarówno bardzo ozdobne jak i stosunkowo proste, a same krówki zamawia wyłącznie od renomowanych i znanych producentów, toteż są one nie tylko ozdobą, ale również bardzo smacznymi słodyczami. Proces tworzenia spersonalizowanych słodyczy okazał się być bardzo prosty. Mogliśmy wykonać projekt samodzielnie, albo zlecić jego wykonanie grafikom firmy wykonującej dla nas słodycze, aczkolwiek w tym wypadku mieliśmy już gotowy projekt i pomysł, toteż pozostawało nam jego poprawienie i przedyskutowanie wszystkich szczegółów jakie miały być w nim zawarte. Zrobienie dużego, hurtowego wręcz zapasu nie należało do trudnych, bo jak się okazało, skład krówek pozwalał na ich praktycznie niezdefiniowane czasowo przechowywanie.

W odpowiednich warunkach nie mogły się popsuć, co bardzo nam się podobało, gdyż mieliśmy zamiar zgromadzić bardzo duży zapas, i dodawać je do wielu większych zamówień, jak i wykorzystywać jako element reklamowy i poczęstunek dla klientów w siedzibie firmy. Zamówienie zostało zrealizowane w dwa tygodnie, a ilość słodyczy jaką otrzymaliśmy była bardzo pokaźna. Najpierw oczywiście musieliśmy osobiście sprawdzić smak i wykonanie opakowania, i z zadowoleniem mogliśmy stwierdzić, po ekstensywnych testach, iż obydwa powyższe stały na najwyższym poziomie, i od razu mogły być dodawane do zamówień.


Opublikowano

w

przez

Tagi: