Gdzie w Łodzi zabezpieczę lakier na aucie?

Niedawno zostałam właścicielką nowego i bardzo drogiego samochodu osobowego. Zdaję sobie sprawę z tego, że o samochód trzeba dbać. Prawdę powiedziawszy najbardziej bałam się, że ktoś mi je przypadkowo zarysuje gdzieś na parkingu w galerii handlowej albo pod blokiem, gdzie mieszkam. Pożaliłam się na ten temat mojemu przyjacielowi, który na szczęście podpowiedział mi bardzo dobre rozwiązanie.

Skorzystałam z ceramicznego zabezpieczenia lakieru

ceramiczne zabezpieczenie lakieru łódźOkazało się, że on kiedyś też miał taki problem. Wtedy też zdecydował się na ceramiczne zabezpieczenie lakieru Łódź to duża miejscowość, dlatego zapewnił mnie, że bez problemu znajdę tutaj punkt usługowy, który oferuje takie usługi. Dowiedziałam się od niego, że ceramiczne zabezpieczenie lakieru polega na pokryciu go specjalną powłoką ceramiczną, która tworzy na karoserii samochodowej powłokę zabezpieczającą ją przed drobnymi zarysowaniami. Jest to niezwykle skuteczna metoda. Takie ceramiczne zabezpieczenie lakieru wystarcza nawet na kilka lat. Po około pięciu latach można nałożyć nową powłokę na samochód, żeby podtrzymać efekt. Zachęcona takimi pozytywnymi opiniami i rekomendacjami przyjaciela, zdecydowałam się dłużej i nie wahać i jeszcze tego samego dnia poszukać miejsca, gdzie można skorzystać z takich usług. Niemal w samym centrum Łodzi, blisko mojego miejsca zamieszkania znalazłam odpowiedni warsztat.

Udałam się tam w weekend i szybko przekonałam się, że ceramiczne zabezpieczenie lakieru ma jeszcze więcej plusów niż te, o których poinformował mnie przyjaciel. Mianowicie, okazało się, że jest to bardzo tania metoda. Powłoka ceramiczna jest przezroczysta, dlatego bez obaw można ją nakładać na lakier samochodowy w dosłownie każdym kolorze. To było dla mnie istotne, tak samo jak fakt, że już po dwóch godzinach zabezpieczone auto było gotowe do odbioru.


Opublikowano

w

przez

Tagi: