Jak przetransportować maszyny budowlane?

Jakiś czas temu założyłem własną działalność gospodarczą. Jestem zawodowym kierowcą koparki. Ostatnio trafiło mi się bardzo dobrze płatne i duże zlecenie. Byłem zdecydowany, żeby je przyjąć. Był tylko jeden problem. Miejsce, gdzie miałem pracować było znacznie oddalone od miejsca, gdzie na co dzień pracuje. Musiałem jakoś przetransportować tam swój sprzęt, czyli koparkę. Ponieważ już zdecydowałem się przyjąć to zlecenie, teraz nie pozostało mi nic innego, jak znaleźć sposób na transport koparki.

Skorzystałem z profesjonalnego transportu maszyn

profesjonalny transport maszyn budowlanych lubońZadzwoniłem do mojego kolegi, który miał więcej doświadczenia w branży. Od razu polecił mi on firmę, w której ofercie znajdował się między innymi profesjonalny transport maszyn budowlanych Luboń to miejscowość, w której znajduje się ich siedziba. Mogłem się tam przejść lub zadzwonić i zapytać o szczegóły. Nie traciłem więc więcej czasu i od razu zadzwoniłem. Okazało się, że jest to niezwykle profesjonalna firma, która oferuje transport maszyn budowlanych nawet na bardzo duże odległości. Posiadają specjalne naczepy, które pomagają w bezpiecznym transporcie nawet największych maszyn budowlanych. Ich wszechstronnie wykwalifikowany zespół kierowców doskonale zna się na transporcie drogowym i wie na co uważać, tak aby transport maszyn był bezpieczny zarówno dla samych maszyn, jak i dla innych użytkowników ruchu drogowego. Zapoznałem się z cennikiem tej firmy i muszę przyznać, że był bardzo atrakcyjny. Doszedłem więc do wniosku, że nie będę już dłużej szukać i od razu zdecyduje się na ich usługi. Szybko przekonałem się, że to był bardzo dobry wybór. Już następnego dnia rano w umówionym miejscu zjawił się kierowca naczepy, który szybko i sprawnie zapakował koparkę na naczepę i od razu ruszył w trasę. Po niespełna kilku godzinach koparka była już na miejscu, a ja mogłem rozpocząć pracę nad zleceniem.

Właśnie czegoś takiego potrzebowałem. Teraz wiedziałem już, że kiedy skończę to zlecenie i będę potrzebował transportu koparki w drugą stronę, na pewno ponownie skorzystam z ich usług. A jeśli jeszcze kiedyś będę miał więcej maszyn budowlanych, to podpiszę z nimi stałą umowę o współpracę. Nie mieli oni problemu z transportem walców, żurawi czy też innych wielkogabarytowych maszyn budowlanych.


Opublikowano

w

przez

Tagi: