Doświadczenie w produkcji i projektowaniu sal zabaw

Jakiś czas temu zarówno ja, jak i moja żona zaczęliśmy odczuwać pewnego rodzaju wypalenie zawodowe i poważnie zastanawialiśmy się nad zmianą nie tylko pracy, ale całego trybu życia. Praca w korporacjach pozwoliła nam na odłożenie większej kwoty, więc finansowo mogliśmy sobie pozwolić na zmianę zwłaszcza, że stabilizację finansową przypłaciliśmy totalnym przeciążeniem emocjonalnym, wynikającym z morderczego tempa pracy i stawianych nam wymaganiom.

Współpraca z doświadczonymi producentami sal zabaw

doświadczony producent sal zabawChociaż oboje pracowaliśmy w dużych firmach w branży finansowej, zawsze marzyliśmy o prowadzeniu własnego biznesu, niekoniecznie związanego z branżą, w której dotychczas pracowaliśmy. Naszym wspólnym hobby zawsze było wychowywanie naszych dzieci i ogólnie zabawa z nimi. Wpadliśmy więc na szalony pomysł otworzenia sali zabaw dla dzieci. Ponieważ nie mieliśmy w tym zakresie zupełnie żadnego praktycznego wyobrażenia uznaliśmy, że kluczową kwestią jest to, żeby aktywny udział na etapie projektowania brał w tym przedsięwzięciu doświadczony producent sal zabaw. Mieliśmy duże szczęście, ponieważ przypadkowo trafiliśmy na firmę, która nie tylko świetnie zaprojektowała naszą salę zabaw, ale też podpowiedział wiele pomysłów przydatnych w codziennym funkcjonowaniu takiego obiektu, a także zwrócił uwagę na zagrożenia związane z tą działalnością i błędach innych sal zabaw. Te rady dały nam bardzo duże wyobrażenie o branży i podsunęły wiele pomysłów pozwalających na wyróżnienie się na tle konkurencji i usprawnienie funkcjonowania naszej sali. Postawiliśmy na marketing i dużą aktywność w mediach społecznościowych, co było jedną z pasji mojej żony. Ja z kolei wymyślałem coraz to nowsze pomysły na promocję naszej sali. Chociaż wydawało nam się, że przygotowaliśmy się do otwarcia nawet lepiej, niż się spodziewaliśmy to mieliśmy sporę tremę przed otwarciem.

Nasza sala zabaw okazała się hitem, a zainteresowanie zdecydowanie przekroczyło nasze oczekiwania. Dzięki radom producenta sali uniknęliśmy mnóstwa błędów nowicjuszy, a pomysłowy marketing przyciągnął wielu klientów już od pierwszych dni po otwarciu. Aktualnie zastanawiamy się nad otworzeniem kolejnej sali w innej lokalizacji, ponieważ nie możemy zaspokoić zapotrzebowania wszystkich naszych klientów. Rezerwacje mamy na kilka miesięcy w przód.


Opublikowano

w

przez

Tagi: