Popsucie się regulowanego łózka do zabiegów kosmetycznych

Mam zakład kosmetyczny. Przyjmuję klientki na masaże, oraz zabiegi typu nakładanie sztucznych rzęs. do tych zabiegów niezbędne jest mi łóżko, na którym klientki mogą spokojnie się położyć i odprężyć podczas zabiegu. Niestety te łóżko, które mam popsuło się i nie można go wyregulować, co jest bardzo uciążliwe. Muszę teraz poszukać kogoś, kto je naprawi.

Naprawa regulowanego łóżka do zabiegów kosmetycznych

regulowane łóżko do zabiegów kosmetycznychNie mam zamiaru kupować nowego łóżka, gdyż jest to spory wydatek, a na to mnie po prostu nie stać teraz. O wiele mniej powinna kosztować naprawa. Mam wysokiej jakości regulowane łóżko do zabiegów kosmetycznych, więc nie opłaca mi się go wymieniać na nowe. Udało mi się znaleźć fachowca, który podjąłby się naprawy mojego łóżka, co ogromnie mnie ucieszyło. Szybko umówiłam się na naprawę. Ma on przyjechać już za dwa dni. Przez ten czas będę zapraszać klientki na kozetkę zastępczą, która mam w magazynie. Jest to kozetka, która zakupiłam na samym początku swojej działalności, później zamieniłam ją na te regulowane łóżko. W końcu przyjechał fachowiec. Obejrzał dokładnie moje łóżko regulowane do zabiegów. Stwierdził, że zepsuł się mechanizm regulowania łóżka, dlatego ono nie działa tak jak powinno. Trzeba tylko wymienić kilka śrubek, oraz zamontować nowy mechanizm. Okazało się, że nie będzie to duży koszt, z czego bardzo się ucieszyłam. Fachowiec szybko naprawił moje łóżko. Zajęło mu to raptem dwie godziny. Tak się złożyło, ze niedaleko mnie znajduje się sklep, w którym można kupić tego typu części zamienne. Po dwóch godzinach łóżko było jak nowe. Od dzisiaj będę serwisować te łóżko regularnie. Mogę to robić u tego fachowca, który mi je naprawiał. Ważne jest to, by regularnie sprawdzać mechanizm regulacji łóżka. Bezpieczeństwo moich klientów jest dla mnie najważniejsze. Muszę zatem dbać o dobry stan sprzętów i całego wyposażenia.

Łóżko reguluje się teraz bez największego problemu. Klientki na całe szczęście były wyrozumiałe przez ten czas, gdy łóżko było zepsute i nie miały nic przeciwko, że kładłam je na starej kozetce. Teraz mogą spokojnie kłaść się na łóżko regulowane, które tak bardzo uwielbiają. Cieszę się, że znalazłam tak dobrego fachowca, który szybko mi je naprawił. Te łóżko jest poniekąd wizytówką mojego zakładu.


Opublikowano

w

przez

Tagi: