You are currently viewing Jak w szybki sposób założyć turban?

Jak w szybki sposób założyć turban?

Coraz częściej ludzie starają się poprawić swój styl i sięgają po modne elementy z innych stron świata. Między innymi chusta okazuje się świetnym pomysłem na poprawienie swojego wyglądu. W przypadku Polski często stosowano chusty, jednak specyficznym ułożeniem takiego elementu jest turban, który jest popularny w innych częściach świata.

Najlepsza metoda zakładania turbanu z chusty

turban chustaSporo osób ma jednak kłopot z założeniem turbanu, czy też raczej odpowiednim ułożeniem chusty w ten kształt. Najlepiej jeśli chusta z której się korzysta jest miękka, cienka oraz kwadratowa. Zazwyczaj mowa o chustach metr na metr. Składa się taki materiał po przekątnej, tak żeby powstał trójkąt. Następnie zakłada się go na głowę, w ułożeniu gdzie czubek górny jest z przodu głowy, a ramiona po bokach. Obydwa boki się łapie i krzyżuje z przodu mocno naciągając. Następnie ciągnie się je aż za głowę i tam ze sobą wiąże. Dobrze jest zastosować kilka supłów, tak żeby turban nie spadł zbyt łatwo. Wszelkie końcówki znajdujące się z przodu czy po bokach chowa się pod sam turban. Jest to prosta metoda z której korzysta wiele osób. Sama poznałam ją dzięki mojej koleżance, która wyszukała ten sposób kiedyś w internecie i jest z niego w pełni zadowolona. Ogółem taki turban jest dobrą alternatywą czapki, szczególnie jeśli zgubiło się ten element odzieży. Skoro zimy bywają mroźne, trzeba zadbać o ochronę głowy przed zimnem oraz wiatrem. Dlatego świetnym wyborem okazuje się turban Chusta potrzebna do takiego stroju jest dostępna w różnych sklepach. Dobrze jeśli posiada jakieś wzory dodatkowo poprawiające estetykę.

Zależnie od tego jaki wzór znajduje się na chuście można oczekiwać innego efekty końcowego. Dlatego też konieczne jest postaranie się o znalezienie idealnej chusty dla siebie, bo przecież każdy ma nieco inny styl. Z pewnością uda się zakupić świetną chustę, która zdoła posłużyć przez naprawdę długi czas, przekonało się o tym wiele osób.