You are currently viewing Kabinę prysznicową musiałem zamówić na wymiar

Kabinę prysznicową musiałem zamówić na wymiar

Po dziesięciu latach korzystania z łazienki w obecnej formie postanowiłem wziąć się na poważnie za jej wyremontowanie. Chodziło mi przede wszystkim o to, że chciałem zamienić wannę na wygodny i duży prysznic. Poza tym przez ostatnią dekadę wilgoć zrobiła swoje. Glazura nie wyglądała już tak jak dawniej. W praktyce do wymiany nadawało się wszystko, więc zdecydowałem się na remont generalny całego pomieszczenia.

Zamówiłem niestandardową kabinę prysznicową

kabina prysznicowa na wymiar z WarszawyJako, że w domu mam całkiem dużą łazienkę to postanowiłem maksymalnie wykorzystać jej przestrzeń i zlecić wykonanie w niej niestandardowego prysznica. Świadomie zrezygnowałem z brodzika, bo to już dzisiaj niemodne rozwiązanie. Postanowiłem zlecić zamontowanie dużej kabiny bezpośrednio na podłodze na kafelkach. Firma remontowa musiała je wcześniej odpowiednio przygotować no i oczywiście konieczny do zrobienia był odpływ wody co stanowiło największe wyzwanie dla hydraulików. Gdy podłoga była już odpowiednio przygotowana to do szczęścia potrzebna mi była jeszcze tylko kabina prysznicowa na wymiar z Warszawy, bo chciałem zamówić ją w mieście, w którym mieszkam. Znalezienie firmy wykonującej takie kabiny nie było problemem, ale moją szczególną uwagę przyciągnęła tylko jedna firma wykonująca takie niestandardowe prysznice. Skontaktowałem się z pracownikiem i umówiłem się na dokładne pomiary. Moja kabina musiała mieć metr na półtora metra, więc naprawdę będzie to spora przestrzeń do wygodnej kąpieli. Firma, którą zamówiłem, wykonuje dosłownie każdy rodzaj kabin prysznicowych jaki tylko sobie klient wymyśli. Można nawet zażyczyć sobie indywidualnie spersonalizowaną grafikę na szkle, z którego kabina zostanie wykonana. W ofercie są różne systemy otwierania. Można sobie zrobić nawet kabinę otwieraną i zamykaną za pomocą zamontowanego na ścianie przycisku.

Remont łazienki dobiegł końca a moja ogromna kabina prysznicowa jest już zamontowana. Pozostało jeszcze tylko podłączenie dyszy z hydromasażem, ale to już praca dla specjalistów od instalacji sanitarnych. To dopiero za kilka dni, ale już widać całościowy efekt wszystkich wykonanych w mojej łazience prac. Bardzo się cieszę, że wannę udało mi się zamienić na duży i przestrzenny prysznic. Za wykonany remont pozostało mi tylko zapłacić.