You are currently viewing Kapsułka niwelująca stres

Kapsułka niwelująca stres

Jestem od dziesięciu lat farmaceutką i pracuję w aptece. Przychodzi do mnie bardzo dużo pacjentów, z różnymi dolegliwościami. Sprzedajemy lekarstwa na receptę, ale także takie bez recepty. Niektórzy pacjenci nie chodzą do lekarza, tylko pytają się mnie, co mają brać na różne choroby. Oczywiście mogę im doradzać tylko te leki bez recepty. Ostatnimi czasy przychodzi do mnie wiele ludzi i pytają się, jakie tabletki kupić na stres.

Sprzedaż passiflory na stres

passiflora - kapsułki na stresNie jestem lekarzem i nigdy nie zastąpię go, doradzając swoim pacjentom. Jednak zdarza się, że czasami są to takie dolegliwości, z którymi nie trzeba koniecznie chodzić do lekarza. Jeżeli chodzi o stres, to często proponuję swoim klientom, aby zakupywali dobre tabletki, mianowicie passiflora – kapsułki na stres są idealnym rozwiązaniem. Pomogły już wielu klientom mojej apteki. Zawsze po skończeniu jednej partii kapsułek, przychodzili po drugą, chwaląc sobie, że im pomagają. Mnie też czasami zdarza się brać ten specyfik. Czasami przychodzi mi pracować w większym stresie i wtedy potrzebuję zażyć jedną kapsułkę, tak na wszelki wypadek. Zawsze po niej czułam się spokojniejsza i mniej zmęczona, co sprawiało, że pracowało mi się znacznie lepiej. W swojej ofercie mam jeszcze passiflorę smakową. Mianowicie w połączeniu z miętą, bądź cytryną. Jednak te cieszą się mniejszą popularnością. Być może spowodowane jest to tym, że ludzie przyzwyczaili się do tradycyjnej passiflory i nie chcą jej wymieniać na inną. Słyszałam też, że lekarze zaczynają polecać swoim pacjentom te kapsułki, co mnie ucieszyło, ponieważ zacznie do mnie przychodzić jeszcze więcej klientów. Kapsułki na stres nie są drogie, więc stać na nie każdego, kto boryka się ze stresem. Nawet moja mama, która raczej stroni od tabletek zaczęła je łykać i jest o wiele spokojniejsza i mniej zestresowana.

Passiflora jest bardzo popularna wśród kapsułek sprzedawanych przeze mnie w aptece. Żadne inne leki nie sprzedają się tak dobrze, jak te. Ostatnio zrobiłam nawet promocję, polegająca na tym, że można zakupić drugie opakowanie w połowie ceny pierwszego opakowania. W ten sposób klientów będzie jeszcze więcej, a ja sprzedam dużo opakowań tych dobrych kapsułek. Nie wpływają one jakoś negatywnie na zdrowie, więc nikomu nie zaszkodzą, co cieszy mnie, ale i także klientów.