You are currently viewing Kupione zaproszenia podobały się gościom

Kupione zaproszenia podobały się gościom

Jeszcze nie tak dawno dowiedziałam się, ze jestem w ciąży. Bardzo się z mężem cieszyliśmy. Staraliśmy się o dziecko już od jakiegoś czasu. Synek już jest z nami., Poród przebiegł bez problemów. Od porodu już minęło kilka miesięcy i szykujemy się do chrztu. Nawet nie wiem kiedy ten czas zleciał. Teraz rozumiem kiedy moja siostra mówiła zawsze, że przy dzieciach czas szybko leci.

Zamówiłam piękne zaproszenia na chrzciny

unikalne zaproszenia na chrzestMieszkam z rodziną w niedużym mieszkaniu więc organizując chrzciny zdecydowaliśmy się na wyjście do restauracji. Mamy obok swojego mieszkania piękne miejsce, w którym często jemy różne posiłki. Restauracja jest prowadzona przez moją przyjaciółkę więc już zarezerwowaliśmy sobie termin. W Internecie znalazłam też piękne zaproszenia. Unikalne zaproszenia na chrzest, które zdecydowałam się zamówić bardzo mi się spodobały. Były skromne ale bardzo eleganckie. Zdecydowałam się kupić kilka sztuk plus jedno dodatkowe żeby zostawić dla synka na pamiątkę. Postanowiłam sobie, ze będę kolekcjonować niektóre rzeczy bo po latach fajnie będzie się je wspominać. Zaproszenia zostały dostarczone pocztą na nasz adres. W środku były wypełnione bo przesłałam bezpośrednio do firmy dane naszych gości i adres restauracji, w której będziemy organizować poczęstunek. Wszyscy goście potwierdzili nam swoje przybycie. Bardzo się z tego faktu cieszyliśmy. Liczyliśmy na rodzinę i przyjaciół i na to, że spędzą z nami ten ważny dla nas dzień. Wszystko się udało tak jak sobie zaplanowaliśmy. Zaproszenia, które wysłaliśmy lub przekazaliśmy do rąk własnych bardzo się gościom podobały. Musze przyznać, że firma, która przygotowywała te zaproszenia zrobiła na mnie dobre wrażenie. Kontakt był prosty i firma zastosowała się do wszystkich moich uwag. Na pewno będę jeszcze korzystać z ich usług.

Przed nami jeszcze wiele imprez do zorganizowania więc na pewno nie raz zamówię jakieś zaproszenia z ich strony. Nawet już po paru dniach chrzestnej mojego synka poleciłam tą firmę. Ona jest z narzeczonym w trakcie przygotowywania swojego ślubu. Pytała się mnie gdzie kupiłam takie piękne zaproszenia więc podałam jej stronę. Z tego co widziałam firma oferowała również wiele zaproszeń z okazji ślubu. Byłam pewna, że znajdzie coś odpowiedniego dla siebie co na pewno się spodoba.