You are currently viewing Kupno polskich świec sojowych

Kupno polskich świec sojowych

Bardzo lubię często coś zmieniać w wystroju mojego mieszkania. Zależy mi na tym, aby w sypialni i w salonie był romantyczny i klasyczny wystrój. Bardzo dobrze czuję się w tak urządzonych pomieszczeniach. Ostatnio długo zastanawiałam się nad tym, co mogłabym zmienić w aktualnym wystroju, żeby nadać wnętrzu sypialni jeszcze bardziej przytulna aranżację. Wtedy wpadłam na bardzo dobry pomysł. Przechodząc ostatnio koło sklepu z drobnymi artykułami gospodarstwa domowego, zauważyłam bardzo ładne świeczki.

Zalety świec sojowych z drewnianym knotem

dekoracyjne polskie świece sojowe z drewnianym knotemByły to dekoracyjne polskie świece sojowe z drewnianym knotem. Sprzedawczyni zapewniła mnie, że są one naprawdę bardzo ładne i eleganckie, a przy to świetnie sprawdzają się w tego typu pomieszczeniach. Jednakże, jeszcze ważniejsze było dla mnie, że były one ekologiczne. Świece z wosku sojowego są bowiem wykonane tylko i wyłącznie z substancji roślinnych. W ich składzie nie znajdują się żadne produkty pochodzenia odzwierzęcego. Nie są one także testowane na zwierzętach, co było dla mnie niezwykle istotne. Dzięki drewnianemu knotowi, świeczka jest w pełni przyjazna środowisku, a jej zapalenie nie powoduje uwolnienia do atmosfery żadnych ftalanów ani metali ciężkich. Ma to bardzo duży wpływ również na zdrowie osób, które je zapalają w zamkniętych pomieszczeniach. Świece z sojowego wosku można bez obaw zapalać w pomieszczeniach, w których znajdują się dzieci, zwierzęta domowe, czy osoby wrażliwe na zapachy. Nie powodują one bowiem żadnych alergii ani podrażnień dróg oddechowych. Zachęcona tak pozytywnymi komentarzami na ich temat, od razu zdecydowałam się je zakupić. Bardzo szybko przekonałam się, że to był właściwy wybór. Jeszcze tego samego dnia po dokonaniu zakupu, zapaliłam świeczkę w mieszkaniu. Muszę przyznać, że byłam z niej bardzo zadowolona. Przede wszystkim dlatego, że jej zapach był naprawdę delikatny.

Nie mogłam również nie zwrócić uwagi na fakt, że knot drewniany palił się bardzo delikatnym płomieniem. Można było wręcz usłyszeć cichutkie skrzenie się drewna, przez co miało się wrażenie, że w pokoju naprawdę pali się kominek. Właśnie tego typu świeczki potrzebowałam. Cieszę się, że udało mi się ją dostać w tak niskiej i atrakcyjnej cenie w tym lokalnym sklepie, obok którego akurat przechodziłam.