You are currently viewing Kupno śpiworka do wózka dla dziecka

Kupno śpiworka do wózka dla dziecka

Moja córeczka bardzo lubiła zasypiać podczas spacerów. Całą wiosnę i lato w ten sposób ją tak usypiałam i zawsze dzięki temu mogłam liczyć na kilka spokojnych godzin w ciągu dnia, ponieważ córcia spała w wózeczku. Teraz była już jesień i powoli zbliżały się coraz chłodniejsze dni. Trochę się obawiałam, że takie usypianie w wózku podczas spaceru przy takich temperaturach spowoduje, że dziecko łatwo złapie jakieś przeziębienie.

Poszukiwania odpowiedniego śpiworka dla rocznego dziecka

śpiworek do wózka dla rocznego dzieckaKoleżanka podpowiedziała mi, żebym w takiej sytuacji kupiła śpiworek do wózka. Ona sama korzystała z takiego rozwiązania, kiedy jej dziecko było w wieku mojej córki i była bardzo zadowolona. Powiedziała mi, że w sklepach z odzieżą dziecięcą bez problemu dostanę śpiworek do wózka dla rocznego dziecka. Takie akcesoria są bardzo wygodne nie tylko dla rodzica, ale także dla dziecka, ponieważ śpiworek z powodzeniem zastępuje grube, zimowe kurtki i jest od nich o wiele wygodniejszy. Przede wszystkim przepuszcza powietrze, a więc dziecko nie poci się nadmiernie i nie jest mu za gorąco. Może ono również zachować swobodę ruchów, ponieważ śpiwór nie przylega bezpośrednio do ciała. To akurat była bardzo pożądana przeze mnie cecha, bowiem moja córeczka jest bardzo ruchliwa i obawiałam się, ze w przypadku zbyt ciasnego ubranka mogłaby mieć uczucie spętania, co z pewnością nie przełożyło by się pozytywnie na jej zachowanie.

Idąc za radą mojej koleżanki udałam się do pobliskiego sklepu dziecięcego, gdzie bez problemu dostałam taki śpiworek w odpowiednim rozmiarze, w bardzo dobrej, niskiej i przystępnej cenie. Już wkrótce przekonałam się, że to był prawdziwy strzał w dziesiątkę. Okazał się on wygodny i praktyczny, a do tego wykonany z lekkiego ale ciepłego materiału.