You are currently viewing Kupno urodzinowych balonów z helem

Kupno urodzinowych balonów z helem

Zbliżały się urodziny mojej kilkuletniej córeczki. Zorganizowałam jej z tej okazji imprezę urodzinową dla kolegów i koleżanek z przedszkola. Zapytałam się jej także, jak chciałaby żeby ta impreza wyglądała. Powiedziała mi, że bardzo by chciała, żeby na jej przyjęciu było dużo balonów, które będą samodzielnie unosić się na sznurkach i będzie je można podwiesić pod sufitem. Odpowiedziałam jej, że w takim razie musimy wybrać się na zakupy i kupić balony wypełnione helem.

Potrzebowałam wielokolorowych balonów wypełnionych helem

wielokolorowe balony urodzinowe z helemUznałam, że o wiele bardziej będzie mi się opłacało kupić już gotowe balony wypełnione helem, aniżeli kupować butlę z helem i samodzielnie je napełniać. Wzięłam córkę za rękę i udałyśmy się do sklepu z tego typu artykułami. W tym sklepie było dostępny wiele różnorodnych balonów urodzinowych o różnych kształtach i w wielu wariantach kolorystycznych. Zauważyłam, że ich ceny są bardzo niskie, przystępne, dlatego pozwoliłam córce wybrać takie jakie najbardziej jej się podobają. Zdecydowała się ona wybrać balony w kształcie cyferek i liter, które można było ułożyć w napis składający się z jej wieku i imienia. Dodatkowo chciała, żeby kupić jeszcze balony w kształcie serduszek i kwiatuszków. Mnie również podobały się te wzory, dlatego poprosiłam sprzedawczynię o wielokolorowe balony urodzinowe z helem. Okazało się, że dostaniemy balony które są na bieżąco wypełnione helem, a nie te z wystawy. Dzięki temu będziemy miały pewność, że hel jest świeży, a balon nawet przez kilkanaście dni zachowa jędrność i sprężystość. Z wierzchu balon jest wykonany z folii, która jest bardzo błyszcząca i świetnie odbijają się od niej promienia światła. Dzięki temu można stworzyć dodatkową, fajną atmosferę podczas przyjęcia. Jednakże, jeszcze ważniejszy jest fakt, że taka folia jest bardzo wytrzymała i ciężko ją przebić, dlatego balony z pewnością nie pękną zbyt szybko.

Już wkrótce przekonałam się, że nie mogłam wybrać lepszych jakościowo balonów. Faktycznie bardzo łatwo można je było zamontować. Dosyć długo unosiły się w powietrzu i powiewały na wietrze. Byłam bardzo zadowolona z faktu, że udało mi się je dostać w tak atrakcyjnej cenie i przede wszystkim, że spodobały się mojemu dziecku. Dzięki tym balonom była świetna zabawa na jej urodzinach!