You are currently viewing Lakiery do manicure hybrydowego

Lakiery do manicure hybrydowego

Piękne i zadbane paznokcie to coś, czego pragnie prawie każda kobieta. Istnieje wiele zabiegów, które mają na celu poprawę ich stanu oraz wyglądu. Manicure hybrydowy również może przyczynić się do wzmocnienia płytki paznokcia. Przy okazji możemy ozdobić paznokcie na wszelkie sposoby. 

Jak prawidłowo wykonać praktyczny manicure hybrydowy?

lakiery hybrydowePrawidłowo wykonany manicure hybrydowy jest nie tylko piękny, ale też praktyczny. Poza tym, że potrafi on utrzymać się na powierzchni paznokcia nawet przez cały miesiąc, wpływa też pozytywnie na kondycję i stan jego płytki. Jest to możliwe poprzez odpowiednie przygotowanie paznokci pod lakiery hybrydowe, które mają zostać użyte potem. Każdy paznokieć musi zostać oczyszczony, a następnie pokryty tak zwaną bazą. Istnieje wiele różnych wariantów, na przykład bazy z dużą zawartością witamin, która świetnie odżywia i wzmacnia paznokcie. Na tak przygotowaną płytkę paznokcia aplikuje się bardzo trwały lakier hybrydowy. Każdą kolejnąwarstwę lakieru utwardza się poprzez włożenie dłoni do lampy, która emituje światło ultrafioletowe. Ostatnia warstwa zabezpiecza lakier przed zmywaniem się, jest to tak zwany top. Dzięki niemu manicure hybrydowy utrzymuje się w niezmienionej formie przez kilka tygodni. Manicure hybrydowy to świetna opcja dla każdego, ponieważ nie trzeba codziennie poprawiać go czy zmywać. Przy okazji regularnych zabiegów kosmetycznych tego rodzaju zyskamy długie, zadbane i mocne paznokcie, które zachwycą każdego, kto na nie spojrzy. 

Manicure hybrydowy to bardzo popularna forma dbania o paznokcie. Istnieje wiele różnych wzorów, zdobień czy efektów, którymi możemy urozmaicić wygląd swoich paznokci. To także dobra okazja do poprawienia ich stanu, wzmocnienia płytki czy uzyskania pożądanego kształtu.