You are currently viewing Materiał obiciowy dla każdego

Materiał obiciowy dla każdego

Przyszedł czas na zmianę kanapy. Ostatnia wiele przeszła: dorastające dzieci, psa, wielu gości i jeszcze więcej plam. Była już tak zniszczona, że żadne zabiegi odświeżające nie miały już szans pomóc. Z resztą nic dziwnego po tak intensywnym i wieloletnim użytkowaniu. Mając już doświadczenie, że w naszym domu meble wymieniane są raz na 10 lat postanowiliśmy wybrać znowu coś solidnego. 

Nowoczesne materiały obiciowe

materiał obiciowyZawsze lubiłam skórę. Nie dlatego

doxycycline online

, że zachwyca mnie swoim wyglądem, ale dlatego, że jest bardzo praktyczna. Nie pozostają na niej plamy. Wszystko możemy zetrzeć ścierką. Co prawda w przypadku porysowania markerem śladów już się nie da usunąć, ale małych dzieci już nie mam więc takie zagrożenie przestało istnieć. Co prawda przed jej zakupem powstrzymywały mnie zawsze 2 rzeczy: cena i uczucie przyklejania się do niej w okresie letnim gdy zasiądzie się na niej w krótkich spodniach. Mąż z kolei twierdzi, że skóra wymaga odpowiednich wnętrz i nie będzie pasować do naszego salonu. I tu muszę przyznać mu rację. Dlatego zaczęliśmy szukać czegoś nowoczesnego, w przystępnej cenie i do tego nienajgorszej jakości. Okazuje się, że nowoczesny materiał obiciowy jest wręcz stworzony dla nas. Nie tylko pięknie wygląda, ale ma szereg właściwości, o który nawet bym go nie podejrzewała. Ma właściwości hydrofobowe. Nie wchłania żadnych cieczy. Kawa, czerwone wino wszystko spływa z tkaniny i zbiera się w postaci kropel.

Trochę przypomina obrus plamoodpornym. Nie trzeba nawet szorować specyfikami do tapicerki. Wystarczy ścierka. Nowoczesne tkaniny są też odporne na dziecięce flamastry. I jest to hit, nie mit. Flamastry podobnie jak ciecz wystarczy zetrzeć ścierką, ewentualnie, jeśli minął już jakiś czas od ich naniesienia wówczas zrosić wodą i wówczas zetrzeć.