You are currently viewing Modne koszule flanelowe dla mężczyzn

Modne koszule flanelowe dla mężczyzn

  • Post author:
  • Post category:Moda

Jeszcze do niedawna mój mąż wcale nie lubił nosić koszul. Nawet, kiedy musiał założyć do pracy koszulę na spotkanie biznesowe, to bardzo się tym denerwował. Od kilku miesięcy zauważyłam u niego pewną przemianę – zaczął nosić koszule wszelkiego typu, nawet flanelowe. Co ciekawe, to właśnie w koszuli flanelowej, z której się jeszcze do niedawna śmiał, najlepiej się czuje. Mąż twierdzi, że w niczym nie czuje się tak swobodnie i luzacko, jak w koszuli flanelowej.

Popularność flanelowych koszul dla panów

flanelowa koszula męskaWczoraj mąż poprosił mnie, abym zamówiła mu przez internet dwie koszule flanelowe. Cieszę się, że mąż tak lubi chodzić w koszulach flanelowych, bo mają one wiele atutów. Są niezwykle ciepłe, miłe w dotyku i są świetną alternatywą dla sportowych bluz, których nie lubię. Mąż lubi koszule oversize w odcieniach szarości. Nie nosi koszul taliowanych, bo źle się w nich czuje. Kiedyś, koszule flanelowe nosili tylko miłośnicy rockowej muzyki. Dziś, wielu mężczyzn je nosi, niezależnie od wieku i gustu muzycznego. Zaraz wejdę na stronę sklepu online i poszukam dwóch koszul dla męża. Interesuje mnie flanelowa koszula męska w kratkę, która jest niezwykle modna w tym sezonie. Taką koszulę można swobodnie narzucić na białą koszulkę. Najlepiej ją nosić do zwykłych jeansów i skórzanych półbutów. Muszę przyznać, że sama chętnie pożyczam od męża koszulę flanelową, bo jest bardzo przyjemna w dotyku. Narzucam ją na podkoszulek albo zawiązuje w pasie. Taka koszula świetnie wkomponowuje się w miejski styl, który uwielbiam. Najbardziej podoba mi się jego robocza koszula flanelowa. Jest luźna, swobodna i uniwersalna oraz pasuje do każdego ubrania. Na stronie internetowej sklepu online są bardzo ciekawe koszule flanelowe w siwą kratę. Zamówię dla męża jedną koszulę roboczą, a drugą oversize. Za dwie koszule zapłaciłam tylko stu sześćdziesiąt złotych. 

Złożyłam zamówienie na stronie internetowej sklepu z odzieżą męską. Przesyłka powinna dojść w ciągu trzech dni. Dodatkowo, otrzymałam zniżkę na następne zakupy w tym sklepie w wysokości dwudziestu procent na wybrany asortyment. Sprawdziłam, że obejmie ona koszule flanelowe, więc planuje już olejne zakupy w tym sklepie. Chyba kupię też dla siebie męską, robocza koszulę flanelową w czerwoną kratkę.