You are currently viewing Na czym polega spacerowanie 3d po domu?

Na czym polega spacerowanie 3d po domu?

Od dłuższego czasu myśleliśmy z mężem nad kupnem swojego mieszkania. Oglądaliśmy już kilka mieszkań, ale żadne nie zainteresowało nas na tyle, żeby na poważnie zastanowić się nad jego kupnem. Ostatnio dostaliśmy od naszego agenta nieruchomości możliwość zapoznania się z mieszkaniem w stanie deweloperskim. Pośrednik zaprosił nas na spacer 3d po domu, ponieważ mieszkanie miało dopiero powstać w najbliższym czasie i nie można go było jeszcze obejrzeć na żywo.

Zalety spaceru 3d po domu

spacer 3d po domuNie mieliśmy pojęcia na czym polega taki spacer 3d po domu. Agent nieruchomości wytłumaczył nam, że w ten sposób można obejrzeć mieszkanie za pomocą technologii 3d. Mieszkanie zostało już bowiem z wizualizowane w specjalnym programie graficznym. Ta technologia przypomina trochę grę komputerową, w której możemy prowadzić naszą postać na spacer po poszczególnych pomieszczeniach wnętrza domu. Od pewnego czasu istnieje również możliwość spacerów 3d po domach w technologi VR. Dzięki temu zyskujemy wrażenie, jakbyśmy byli w danym miejscu w rzeczywistości. Jest to bardzo praktyczne i komfortowe rozwiązanie, dzięki któremu możemy sprawdzić czy mieszkanie jest warte naszego zachodu i podoba nam się dany rozkład pomieszczeń. Bardzo zaintrygował nas ten temat, dlatego z ogromną przyjemnością wybraliśmy się do naszego agenta nieruchomości na spacer 3d po domu. To było ciekawe i intrygujące. Dzięki technologii 3d odbyliśmy wirtualny spacer po mieszkaniu. Spacer 3d po domu rzeczywiście sprawił wrażenie, jakby było to gotowe nagranie mieszkania, a nie wirtualny projekt. Wszystkie szczegóły mieszkania były widoczne bardzo dokładnie. Dużą zaletą było dla nas również to, że można było powiększać różne fragmenty pomieszczeń, żeby im się dokładnie przyjrzeć. Do złudzenia przypominało to oglądanie mieszkania w rzeczywistości. Spacer 3d po mieszkaniu przysłużył się do tego, że postanowiliśmy kupić to mieszkanie.

Doszliśmy do wniosku, że kupienie mieszkania w stanie deweloperskim już słuszną i opłacalną ekonomicznie opcją. Odbyty spacer 3d po domu, tylko nas do tego zachęcił. Ten dom był naprawdę bardzo dobrze zorganizowany, a pomieszczenia były jasne, przestronne i widne. Byliśmy pewni, że nasz dom w rzeczywistości będzie tak samo dobry jak w wirtualnej technologii.