You are currently viewing Nowe stojaki do reklamy

Nowe stojaki do reklamy

Jakiś już czas temu, myślę, że na pewno minęło już kilka dobrych lat, jeśli miałabym teraz zgadywać będzie to już mniej więcej siedem osiem lat temu, jak musiałam znaleźć sobie całkiem nową pracę. Chodziło tutaj przede wszystkim o fakt, że zlikwidowany zakład pracy, w którym pracowałam. Ostatecznie postanowiłam produkować nowe stojaki reklamowe.

Jak zrobić nowy stojak na reklamę?

stojak reklamowyW ówczesnym czasie reklama nie była jeszcze bardzo rozbudowaną branżą, dopiero raczkowała na rynku. Dowiedziałam się o tym całkiem przypadkowo, kiedy mój znajomy poszukiwał firmy, która produkowała stojaki reklamowe. Jak się później okazało musiał on zamówić stojak reklamowy z dalekiego wschodu, a dokładniej z Chin, bo tam wychodziło mu najtaniej. Jeśli chodzi o bliższe kraje, które w ówczesnym czasie zajmowały się realizacją takich zamówień to przede wszystkim można tutaj mówić o Holandii, która w ówczesnym czasie zajmowała produkcją takich właśnie przedmiotów. Na samym początku oczywiście nie widziałam, jak powinnam zająć się tą sprawą. Musiałam dobrze sprawdzić cały rynek i asortyment, jaki ówcześnie sprzedawano. Jak się bardzo szybko okazało, założenie całkiem nowej firmy, która będzie się zajmowałam przede wszystkim wytarzaniem całkiem nowych stojaków na reklamę wcale nie jest takie trudne. Należało jedynie zgromadzić i złożyć należyte dokumenty i można było zakupić odpowiednie maszyny i rozpocząć produkcję nowych stojaków reklamowych dla różnych firm.

Jak się ostatecznie okazało produkcja nowych stojaków reklamowych to był bardzo dobry pomysł. Poza stojakami zaczęłam produkować również inne rzeczy związane z branżą reklamową, które były nowinką na naszym rodzimym rynku, dlatego też od samego początku cieszyły się dużą popularnością wśród firm.