You are currently viewing Nowoczesne meble rozkładane

Nowoczesne meble rozkładane

Posiadacze niewielkich mieszkań często zastanawiają się, jak obejść problem niezbyt dużej przestrzeni, która powinna być funkcjonalna. Im mniejszy metraż, tym większy problem – dopasowanie mebli i utworzenie przytulnej aranżacji jest dużym wyzwaniem. Sklepy meblowe oferują nam więc szereg innowacyjnych rozwiązań.

Rozkładany ławostół do salonu

ławostoły rozkładane nowoczesneCoraz więcej osób decyduje się na zakup ławostołu, który łączy w sobie zarówno ławę jak i stół. To dzięki temu połączeniu możemy zaoszczędzić miejsca, nie stawiając w naszym salonie dwóch osobnych mebli. Ława, która jest nieodłącznym elementem salonu, oraz wpisany w codzienność stół, przy którym większość rodzin je posiłki – te dwa elementy mogą stać się jednym. Dzięki mechanizmowi, który rozkłada mebel w razie potrzeby, jego powiększenie jest naprawdę łatwe. Ławostoły rozkładane nowoczesne to idealne rozwiązanie dla osób, które nie posiadają zbyt dużej przestrzeni. W szybki sposób mogą zmienić niedużą ławę w pojemny stół, przy którym zmieści się cała rodzina. Nowoczesne ławy świetnie wkomponują się w każdą aranżację – sklepy meblowe oferują nam naprawdę wiele kolorów, rozmiarów i kształtów. Owalne blaty czy prostokątne nogi, wybór zależy jedynie od nas i od tego, jakich rozwiązań aranżacyjnych oczekujemy. Ławostoły posiadają jeszcze jedną zaletę: możemy regulować ich wysokość, dzięki czemu stół, który uzyskamy, będzie mógł pełnić swoją funkcję bez zarzutu. Właściciele ławostołów uważają, że sprawdzi się on równie dobrze w dużych mieszkaniach – to dodatkowe miejsce na dania i potrawy podczas każdej imprezy rodzinnej.

Ławostoły to innowacyjne, bardzo praktyczne rozwiązanie, które może uratować niejednego posiadacza mniejszego mieszkania. Możliwość rozłożenia niedużej ławy w pojemny stół stanowi jedną z głównych zalet tego mebla – dodatkowo są one zwykle bardzo eleganckie i pomimo posiadanych mechanizmów, lekkie.