You are currently viewing O jakich sposobach na podryw warto wiedzieć?

O jakich sposobach na podryw warto wiedzieć?

 

Mężczyźni od zawsze starali się walczyć o piękne kobiety. Jednak w ostatnim czasie powstała cała społeczność uwodzicieli, która stworzyła różnorodne techniki, które można zastosować w celu uwodzenia konkretnych kobiet, co przecież jest czymś naprawdę wartościowym.

Jaki jest podział technik podrywu?

sposoby na podrywOgółem takie techniki dzieli się na dwie szkoły. Chodzi tu o bezpośrednie metody, które mają na celu zwiększyć waszą pewność siebie oraz inne podstawowe cechy charakteru, tak żeby kobiety lgnęły do was. Z kolei druga szkoła ma na celu takie poprowadzenie rozmową oraz ogólnym zachowaniem, żeby poderwać konkretne kobiety. Oczywiście każde z tych podejść ma swoje zalety, choć nie można zaprzeczyć, że najlepiej byłoby zapoznać się z obiema szkołami, jednak zazwyczaj mężczyźni wolą jedną z nich. Także konkretni uwodziciele stworzyli swoje własne skuteczne sposoby na podryw. Dlatego też warto jest czytać książki różnych autorów, a także korzystać z ich kursów. Mimo wszystko można w ten sposób dowiedzieć się naprawdę wielu cennych rzeczy, które umożliwią wam zdobycie upragnionej kobiety. Z początku radziłbym przyswoić sobie wiedzę teoretyczną oraz skorzystać z kursu jeśli macie na to pieniądze, a po określonym czasie wyruszyć w teren. Mimo wszystko uwodzenie to umiejętność, którą należy praktykować, bo przeczytanie nawet największej ilości książek nic wam nie da bez zdobywania doświadczenia. Z początku można przykładowo podchodzić do różnych kobiet na ulicy i zaczynać z nimi rozmowy. W ten sposób zwiększycie swoją pewność siebie, także nauczycie się inicjować oraz prowadzić rozmowy z kobietami.

Jestem pewien, że jeśli się postaracie to będziecie w stanie poderwać praktycznie każdą kobietę. Oczywiście konieczne jest do tego rozwijanie siebie. Bo to właśnie od waszego charakteru zależy jak dobrze będziecie uwodzić kobiety.