You are currently viewing Obrus w prezencie na parapetówkę

Obrus w prezencie na parapetówkę

Jakiś czas temu otrzymaliśmy zaproszenie na parapetówkę do moich znajomych z pracy. Jesteśmy z kolegą w jednym zespole i dość dobrze się dogadujemy, więc zapewne stąd to zaproszenie. Nie lubię co prawda takich okazji, ponieważ nigdy nie wiem co dać w prezencie na to nowe mieszkanie, a kolega jest taką osobą co mówi, że nigdy nic nie potrzebuję. 

Elegancki obrus na stół

nowoczesne obrusyNa szczęście moja małżonka lepiej się zna na tego typu rzeczach i bardziej wie co wypada, a co nie. Postanowiła, że w prezencie kupimy jakiś ładny obrus, który będą mogli sobie wykorzystywać przy różnych okazjach. Jak to stwierdziła moja żona obrusów i pościeli nigdy nie ma w domu za dużo. Moim zadaniem było dowiedzieć się dyskretnie jakie wymiary ma ich stół. Na szczęście kolega bardzo lubi opowiadać o swoim wyremontowanym mieszkaniu, więc bez problemu podał mi jakie są wymiary jego stołu jak powiedziałem, że sam planuje zmianę. Zadanie wykonane, więc teraz możemy zacząć szukać obrusu. W jednym ze sklepów, które się znajdują niedaleko nas sprzedawane są nowoczesne obrusy. Sami nawet kupiliśmy ostatnio od nich dwie sztuki, ponieważ nasze były już takie dość wiekowe. Udaliśmy się z małżonką do tego sklepu, żeby wybrać coś eleganckiego, a zarazem klasycznego. Postawiliśmy na kolor biały, ponieważ w każdym polskim domu jest on najpopularniejszy. Taki obrus można położyć na każdą okazję nie tylko na święta. Trochę baliśmy się pójść w kolory, ponieważ nie wiemy w jakich kolorach mają mieszkanie, a po drugie nie wiem jakie kolory preferuje żona mojego kolegi. Uznaliśmy, że biały będzie najbardziej uniwersalny. Te nowoczesne obrusy są produkowane przez polską firmę i są na prawdę dobrej jakości. Sami z nich korzystamy i szczerze możemy je polecić, więc teraz również nie mieliśmy oporów, żeby zakupić je w prezencie. Mam nadzieję, że taki prezent im się spodoba i nie dostaną od wszystkich nagle obrusów w prezencie.  

Rzeczywiście prezent okazał się trafiony. Żona mojego kolegi mówi, że właśnie tego im brakowało. Takiego nowoczesnego, stylowego obrusu na stół. Widać moja żona ma świetne pomysły. Oczywiście oprócz obrusu w prezencie daliśmy jeszcze dobre winko na relaksujące wieczory. Impreza się udałą. Gospodarze zadowoleni z prezentów. Myślę, że nawet jakby nie byli to są ludźmi, którzy tego nie powiedzą.