You are currently viewing Oferta orzechów brazylijskich w dobrej cenie

Oferta orzechów brazylijskich w dobrej cenie

Wszyscy wiemy, że orzechy należą do produktów, które warto spożywać regularnie. Mają co prawda sporo tłuszczu, ale jest to dobry tłuszcz, którego nie musimy się bać. Jedzmy je więc w rozsądnych porcjach. Obecnie, na rynku dostępnych jest wiele rodzajów orzechów. Mamy orzechy laskowe, włoskie, nerkowce, macadamia, pini, oraz orzechy brazylijskie. To właśnie te ostatnie, często są niedoceniane i pomijane. 

Zakup orzechów brazylijskich w dobrej cenie

orzechy brazylijskie w dobrej cenaZdrowe orzechy brazylijskie uprawiane są m.in. w Brazylii, Kolumbi czy Boliwi. Najlepiej wybierać te pochodzące z Brazylii, ponieważ te będą zawierały najwięcej bogatych witamin i mikroelementów (wpływ gleby). Pyszne orzechy brazylijskie w dobrej cena znajdziemy w wielu sklepach z ekologiczną żywnością lub sklepach online. Orzechy brazylijskie mają charakterystyczny wygląd. Nie sposób pomylić je z innymi. Wyróżniają się dużym gabarytem. Wystarczą już 2 takie orzechy dzienne, aby w pełni skorzystać z ich dobrodziejstw. Pierwiastkiem jaki z pewnością znajdziemy w takiej porcji orzechów jest selen. Dostarczanie odpowiedniej dawki selenu do naszego organizmu wpływa na poprawę skóry, włosów i paznokci więc jest to świetny produkt dla wszystkich Pań. Selen wpływa też na odpowiednie funkcjonowanie układu odpornościowego oraz prawidłowemu działaniu naszej tarczycy. Selen jest również niezbędny dla wszystkich Panów, ponieważ odpowiednia jego ilość wpływa pozytywnie na jakość nasienia. Warto więc stosować takie orzechy regularnie. Oprócz selenu, w orzechach brazylijskich znajdziemy sporą dawkę magnezu, którego odpowiednie spożycie wpłynie pozytywnie na pracę naszych mięśni i całego układu nerwowego, przeciwdziała uczuciu nadmiernego zmęczenia czy znużenia. Orzechy te bogate są również w fosfor, dzięki czemu wpłyniemy pozytywnie na nasze kości oraz zęby. Będą mocne i wytrzymałe. W przechach znajdziemy również cynk, który również zadba o naszą cerę, paznokcie oraz piękne i zdrowe włosy. Pamiętajmy jednak, że regularne jedzenie orzechów dostarcza nam wiele kalorii, na co powinny uważać przede wszystkim osoby na dietach redukcyjnych. Orzechy brazylijskie zawierają dużą dawkę tłuszczu, natomiast są to wielonienasycone kwasy tłuszczowe, bogate w kwasy omega 3. Nie bójmy się ich. 

Wszyscy wiemy, że orzechy są pyszne i zdrowe. Nie zapominajmy więc o orzechach brazylijskich. Są one bogactwem przede wszystkim selenu, magnezu, fosforu, kwasu foliowego, witaminy B1, oraz cynku. Wpływają one na poprawę stanu naszej ceru, paznokci i włosów, wspomagają układ nerwowy, są bogactwem dobrych tłuszczy. Warto jeść je regularnie.