You are currently viewing Okucia do suwnicy natorowej

Okucia do suwnicy natorowej

 

Dostępne zarówno z aluminium, jak i stali miękkiej oraz w wielu kształtach i rozmiarach, suwnice podnoszące są używane do wielu różnych prac i w różnych sytuacjach. Ich główną zaletą jest to, że zapewniają stabilne i bezpieczne środowisko podnoszenia. Te suwnice podnoszące są idealne do podnoszenia mniejszych przedmiotów wokół obszarów roboczych i są wyposażone w tyle akcesoriów, ile potrzeba do większości zadań.

Jakie okucia są potrzebne do suwnicy?

wytrzymała suwnica natorowaPortal podnoszący jest wyposażony we wszystko, od ręcznych wciągników łańcuchowych po wózki, a nawet elektryczne wciągniki, aby dopasować je do konkretnego zastosowania. Te dostępne okucia są jedną z największych zalet wyboru suwnicy bramowej – ponieważ można ją dostosować do niemal wszystkich potrzeb związanych z podnoszeniem. Na przykład ręczne wciągniki łańcuchowe oferują tanie i bardzo mocne rozwiązanie do podnoszenia wszystkiego, co chcesz. Wciągnik można łatwo przymocować i jest prostym urządzeniem do użycia po podłączeniu łańcucha do przedmiotu, który ma być przenoszony. Wciągnik działa na tradycyjnym systemie bloczków, aby zapewnić łatwe podnoszenie i niezbędną łatwość użytkowania. Jeśli chcesz mieć jeszcze większą prostotę użytkowania, możliwe jest również zamontowanie wciągników elektrycznych na suwnicy bramowej. Taka wytrzymała suwnica natorowa jest połączona ze skrzynką przyłączeniową, która umożliwia sterowanie wciągnikiem elektrycznym za pomocą prostego naciśnięcia przycisku. Ten elektryczny wciągnik i skrzynka przyłączeniowa sprawiają, że realizacja Twoich potrzeb jest bezproblemowa. Większość jest dostępna w wersjach 3-fazowych i korzysta ze źródeł zasilania 110V. Aby upewnić się, że Twój żuraw się nie porusza, dobrym pomysłem jest również dodanie podnośników postojowych. Te podnośniki zapewniają, że suwnica nie będzie się poruszać, jeśli ma kółka, i można je regulować w zakresie do 450 mm, aby sprostać wymaganiom.

Można je regulować osobno dla każdej nogi, co oznacza, że ​​można je ustawić na miękkim podłożu lub w miejscu o ograniczonej wysokości – bardzo przydatne. Suwnice można również przybić do podłogi za pomocą niektórych śrub. Bezpieczeństwo jest na wagę złota, szczególnie w przypadku tak ciężkich materiałów, dlatego dostępny jest opcjonalny dodatkowy wyłącznik.