You are currently viewing Opakowania tekturowe na zamówienie

Opakowania tekturowe na zamówienie

 

Właściciele firm stają nieustannie przed nowymi wyzwaniami. Rynek towarów i usług jest znakomicie rozwinięty, a kupujący mają dokładnie sprecyzowane wymagania. Takie okoliczności mobilizują przedsiębiorstwa do wdrażania zaawansowanych technologicznie rozwiązań a także do stosowania najlepszych standardów obsługi klienta. 

Praktyczne opakowania na wymiar

solidne kartony na wymiarW firmach związanych z szeroko pojętą dystrybucja ogromne znaczenie mają opakowania. Najlepiej, aby były idealnie dostosowane do specyfiki asortymentu oraz warunków pracy. Jednym z powszechnie stosowanych rozwiązań są różnego typu opakowania tekturowe, które wyróżniają się wysoką funkcjonalnością oraz estetyką. Solidne kartony na wymiar wykonywane są na potrzeby logistyki – zarówno do magazynowania, jak i do transportu. W różnych sektorach przemysłu wykorzystywane są każdego dnia wytrzymałe kartony klapowe, które świetnie nadają się do przechowywania towarów, jak i do wysyłki. Klapowe opakowania są również niezastąpione przy organizacji wysyłek paletowych. Mniejsze opakowania kartonowe realizowane na wymiar to niejednokrotnie pudełka fasonowe. Wykrojnikowe opakowania wykorzystywane są do pakowania produktów w sklepach stacjonarnych oraz w sprzedaży online. Na zamówienie wykonywane są także kartony z nadrukiem, które mają swój udział w różnych akcjach promocyjnych. W wielu branżach przydatne są także zgrabne pudełka z wieczkiem, które doskonale zabezpieczają wyroby przed uszkodzeniami mechanicznymi. Wewnątrz pudełek kartonowych można też umieścić różnego typu wypełniacze, które amortyzują wstrząsy podczas transportu i tym samym minimalizują ryzyko ewentualnych strat. W tej kwestii bardzo dobrze sprawdzają się tekturowe przekładki oraz rozmaite folie, które stanowią dodatkową ochronę w czasie transportu.

Funkcjonalne kartony mają zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu. Taka właśnie forma opakowań zyskała dużą przychylność nie tylko firm, ale także pozytywne oceny kupujących. Ekologiczne pudełka wyglądają bardzo estetycznie, a na dodatek są wygodne w użytkowaniu i trwałe. Co więcej, realizacja takich opakowań nie wymaga wysokich nakładów finansowych, do dodatkowo przekonuje o zasadności takiego rozwiązania. Dużą zaletą kartonowych opakowań jest możliwość idealnego dostosowania do specyfiki asortymentu.