You are currently viewing Oryginalne miski 58Products

Oryginalne miski 58Products

W każdej kuchni znajdziemy przeróżne naczynia do serwowania potraw, ponieważ są one niezbędne. Na pewno potrzebne są talerze płytki i głębokie, różne miseczki i półmiski, lub wazy. Jeżeli zależy nam na oryginalnej zastawie stołowej, to najlepsza będzie firma 58Products.

Z czego są zrobione miseczki marki 58Products? 

miski 58productsSpora część klientów po wyposażenie kuchni jedzie do sieciówki znanej skandynawskiej firmy, gdyż produkty tam oferowane są tanie. Jednak za niską ceną kryje się niska jakość, przez co talerze szybko się niszczą, a miseczki są delikatne, dlatego też łatwo je uszkodzić. Jeżeli chcemy kupić dobre jakościowo naczynia, to najlepsze będą miski 58Products, które wykonane są z wysokiej jakości szkliwionej porcelany, która charakteryzuje się wysoką wytrzymałością i połyskiem. Jest to niemiecka firma, która sprzedaje z powodzeniem swoje produkty na wielu rynkach europejskich, a od kilku lat są one dostępne także u nas. Cechą wyróżniającą miski tej firmy od konkurencji, są nietypowe, trójwymiarowe buzie, które znajdują się od zewnętrznej strony naczynia. Buźki przedstawiają około trzydzieści różnych emocji, z których najpopularniejsze są buzie uśmiechnięte, rozbawione, zakochane, przestraszone, czy zaspane. Poza miskami, firma oferuje swoim klientom szeroki wybór talerzy, kubków, filiżanek z podstawkami, waz stołowych, podstawek na jajka czy wazonów. Najpopularniejsze są białe naczynia, które nadają się do codziennego użytku i można je myć ręcznie, lub w zmywarce. 

Na polskim rynku firma 58Products jest jedyną produkującą taki rodzaj naczyń, dlatego odnosi ona taki sukces. Miski, talerze kubki, czy filiżanki sprzedawane są w gustownych pudełkach, dzięki czemu świetnie się nadają na wyjątkowy prezent dla bliskiej nam osoby.