You are currently viewing Oryginalne szafki robione przez stolarza

Oryginalne szafki robione przez stolarza

Od kiedy pamiętam mój tata zajmował się stolarstwem. Co prawda przez długi czas pracował w firmie swojego znajomego, ale kilka lat temu pojawiła się możliwość, żeby otworzyć własną działalność gospodarczą. Był to opłacalne tym bardziej, że pojawiło się kilka zadowolonych osób, którym tata zrobił po znajomości szafki i które polecały taty usługi dalej. Nie spodziewałam się, że tata odważy się na ten krok, a jednak. Dzisiaj samodzielnym, dobrze prosperującym przedsiębiorcą.

Wysokiej jakości szafki na wymiar

szafki łazienkoweMój tata jest żywym przykładem na to, że nie trzeba mieć wcale wykształcenia w danym zakresie, żeby być w czymś mistrzem. Tata z zawodu jest elektrykiem, ale z pasji stolarzem i od kilkunastu już lat zajmuje się robieniem szafek. Całkiem niedawno otworzył nawet własną działalność gospodarczą. Klientów ma z poleceń, bo wszyscy są zadowoleni z tego, jak podchodzi do swojego fachu. Z ciekawością obserwuje trendy, a mianowicie to, jakie szafki zamawiane są najczęściej. Tata wykonuje głównie szafki do kuchni oraz szafki łazienkowe, głównie dlatego, że muszą być one robione pod wymiar. W sklepach ciężko dostać meble, które idealnie będą pasować do wielkości kuchni czy łazienki. Poza tym zarówno meble łazienkowe, jak i kuchenne wymagają odpowiedniej jakości materiałów, z których są wykonane. Ludzie coraz mocniej zwracają uwagę na jakość produktów, którymi się otaczają. Wielu z nich zdało sobie sprawę z tego, że oszczędzanie na meblach na dłuższą metę jest nieopłacalne. Jak wydamy więcej to kupimy raz, a porządnie. Takie meble robione na wymiar, według indywidualnego projektu, są nie tylko oryginalne, ale też bardzo wytrzymałe. Jak chodzi o kolorystyczne trendy to zauważyłam, że nie ma reguły. Współczesna moda w aranżacjach wnętrz to studnia bez dna. Stosuje się praktycznie wszystkie style. W meblach klienci zwracają jednak uwagę na sposób ich otwierania i zamykania. 

Mój tata już od wielu lat wykonuje szafki na wymiar. Wcześniej pracował dla kogoś, teraz, natomiast, prowadzi własną działalność gospodarczą. Najczęściej są zamawiane przez klientów szafki do łazienek i kuchni. To właśnie do tych pomieszczeń potrzebne są wysokiej jakości szafki, najlepiej wykonywane na wymiar. Mój tata ma mnóstwo klientów, którzy odzywają się do niego przede wszystkim z poleceń.