You are currently viewing Piękna suknia ślubna

Piękna suknia ślubna

Kiedy mój ukochany chłopak mi się oświadczył, byłam zszokowana. Rzecz jasna przyjęłam jego oświadczyny, jednak totalnie się ich nie spodziewałam. Wiedziałam jednak, że jest to osoba, u której boku chcę iść przez życie. Dlatego też niedługo po zaręczynach zaczęliśmy z Tomkiem planować nasz wielki dzień. Nie chcieliśmy dużego przyjęcia weselnego, jednak nie wyobrażałam sobie ślubu bez białej sukni. To mogło stanowić wyzwanie, ponieważ jestem osobą puszystą. Wierzyłam jednak, że znajdę suknię ślubną, w której będę się bardzo dobrze prezentować.

Kupno sukni ślubnej dla puszystej

stylowe suknie ślubne plus sizeMuszę przyznać, że odkąd tylko pamiętam, marzyłam o tym, by mieć męża i gromadkę dzieci. Jestem osobą bardzo rodzinną, o niezwykle ciepłym usposobieniu. Miałam to szczęście, że na swojej drodze spotkałam wspaniałego mężczyznę, czyli mojego Tomka. Kiedy pojechaliśmy na wspólne wakacje, nie spodziewałam się, że to właśnie na nich zostaniemy narzeczeństwem. Byłam bardzo zszokowana, kiedy w pewnej chwili mój ukochany klęknął przede mną i zapytał, czy zostanę jego żoną. Bez wahania przystałam na jego propozycję. Praktycznie od razu zaczęliśmy planować nasz ślub i przyjęcie weselne, ponieważ chcieliśmy pobrać się jak najszybciej. Nie było to kłopotliwe, ponieważ planowaliśmy niewielką uroczystość. Chciałam jednak prezentować się na niej pięknie, dlatego też obiektem mojego zainteresowania stały się stylowe suknie ślubne plus size. Mimo że mam trochę nadprogramowych kilogramów, chciałam znaleźć suknię, w której będę ładnie wyglądać. Wspólnie z koleżankami zrobiłam wycieczkę po salonach z sukniami ślubnymi, by znaleźć tę swoją wymarzoną suknię. Ważne dla mnie było, by suknia mnie optycznie wysmuklała.

Teraz kiedy jesteśmy już jakiś czas po ślubie, uwielbiamy do niego wracać wspomnieniami. Jest to możliwe za sprawą fotografa, który wykonał nam przepiękne zdjęcia. Jestem bardzo zadowolona, ponieważ trafiłam na piękną suknię ślubną, w której prezentowałam się naprawdę dobrze. Z pewnością będę polecała ten salon z sukniami ślubnymi znajomym, które również mają trochę dodatkowego ciałka. Mam nadzieję, że wspomnienia związane ze ślubem będą w nas wiecznie żywe. Ja ze swojej strony mogę zapewnić, że z pewnością będę je bardzo pielęgnować i dbać o pamięć o nich.