You are currently viewing Pięknie dekorowane firany

Pięknie dekorowane firany

W końcu kupiliśmy nasze nowe, wymarzone mieszkanie. Byliśmy bardzo szczęśliwi, bo już od dawna marzyliśmy o przeprowadzce. Niestety musieliśmy jeszcze trochę uzbroić się w cierpliwość,. ponieważ w naszym nowym mieszkaniu musieliśmy najpierw przeprowadzić generalny remont. Mieszkaniu kupiliśmy bardzo okazyjnie, jednak masę rzeczy było w nim jeszcze do zrobienia, dlatego przeprowadzka musiała trochę poczekać.

Wysokiej jakości firany do salonu

artystyczne firany z gipiurąKiedy jednak w końcu remont się skończył, jak  najszybciej przeprowadziliśmy się do nowego  mieszkania, aby móc mieszkanie poprzednie już wynająć. Co prawda nasze mieszkanie jeszcze nie było gotowe, brakowało w nim większości mebli, były jedynie podstawowe sprzęty wystarczające do tego, abyśmy mogli mieszkać. Musieliśmy jednak zadbać jak najszybciej o urządzenie mieszkanie. Musze przyznać, że jego urządzanie to była bardzo przyjemna część całego tego procesu przechadzkowego. Bardzo mi się podobało wybieranie sprzętów i wszelkich dodatków, chyba mogłabym być projektantką wnętrz. Wszystkie rzeczy do naszego mieszkania wybierałam bardzo pieczołowicie. Bardzo dużo czasu poświęciłam na znalezienie odpowiednich firan do salonu. Nasz salon planowałam urządzić dość tradycyjnie, wyposażyłam go w najwyższej jakości klasyczne meble. Do tego chciałam dobrać odpowiednie firany, które podkreślałyby klasyczny klimat panujący w salonie. Po dość długich poszukiwaniach udało mi się znaleźć bardzo piękne klasyczne artystyczne firany z gipiurą. Te firany to była naprawdę bardzo wysokiej jakości ręczna robota. Były to firanki produkcji włoskiej uszyte z jedwabistej bawełny. Były bogato zdobione, dzięki czemu idealnie wpisywały się w klimat naszego salonu. Ponieważ, jak wspomniałam, była to bardzo wysokiej jakości ręczna robota, firany były naprawdę bardzo ekskluzywne, ich cena nie należała do najniższych. Ale były warte swej ceny.

Kiedy wybierany firany do tak reprezentacyjnego pomieszczenia, jakim jest nasz salon, warto jest zdecydować się na jak najwyższej jakości firany. Dzięki takim firanom nasz salon nabierze odpowiedniego charakteru, a nasi goście będą podziwiać panujący w nim klimat. Na rynku można znaleźć obecnie bardzo wiele przepięknych firan wysokiej jakości w całkiem rozsądnych cenach.