You are currently viewing Poszukiwania niedużego auta z akumulatorem

Poszukiwania niedużego auta z akumulatorem

Zbliżały się urodziny mojej córeczki. Zapytałam się jej co chciałaby dostać od rodziców w prezencie na tą uroczystość. Odrzekła, że bardzo podoba jej się autko z akumulatorem, takie jakie ma jej starszy kuzyn, i chciałaby dostać taki sam pojazd. Powiedziałam jej, że się z tatą zastanowimy. Mieliśmy małe mieszkanie i obawiałam się, że nie będziemy mieli gdzie trzymać tej zabawki, kiedy córeczka nie będzie się nią aktualnie bawić. W końcu jednak doszliśmy do wniosku, że poszukamy odpowiedniego autka.

Zalety niedużych autek z akumulatorem

nieduże auta na akumulatorMąż był przekonany, że w dużych sklepach z zabawkami z pewnością znajdziemy nieduże auta na akumulator, które zmieszczą się w naszym mieszkaniu i nie będziemy mieli problemów z jego przechowywaniem. Jak się okazało, jak zwykle miał rację. Bez problemu znaleźliśmy małe gabarytowo autka, przeznaczone dla dzieci w wieku naszej córeczki. Wyglądały one naprawdę świetnie. Szybko przekonaliśmy się także, że takie nieduże samochodziki mają również szereg innych zalet. Przede wszystkim posiadają niewielki akumulator, który bardzo szybko się ładuje, a mimo wszystko wystarcza na wiele godzin zabawy i jazdy pojazdem. Okazało się również, że takie zabawki są bardzo tanie. Wybraliśmy z mężem autko, które było dostępne w bardzo niskiej, promocyjnej cenie. W domu od razu pokazałam je mojej córeczce, która była bardzo zadowolona i od razu poprosiła, żebyśmy poszli na spacer na którym będzie mogła wypróbować swoją zabawkę. Udaliśmy się na dwór jeszcze tego samego dnia, a ja poznałam dodatkowe atuty tej zabawki. Bardzo ważne było dla mnie to, że posiada ona regulowane siodełko i oparcie, dzięki czemu można było dopasować wysokość samochodzika w taki sposób, żeby córka bez problemu sięgnęła do pedałów i kierownicy, a co za tym idzie nie miała problemów z prawidłowym kierowaniem samochodem. 

Autko posiadało duże, gumowe i w pełni skrętne koła, dzięki czemu dziecko nie miało problemów z pokonywaniem przeszkód na drodze takich jak wysokie krawężniki czy dziury w chodnikach. Byłam bardzo zadowolona z tego, że pojazd jest tak prosty w obsłudze, że córeczka w mgnieniu oka nauczyła się nim kierować i nie musiałam jej pomagać. To była naprawdę bardzo praktyczna i wygodna zabawka, ponieważ podczas wyjść na zakupy z dzieckiem zastępowała wózek.