You are currently viewing Potrzebowałam pościeli do wózka dla chłopca

Potrzebowałam pościeli do wózka dla chłopca

Mój synek miał już kilka miesięcy. Powoli zaczynał stawać na nogi, jednak większą część spacerów wciąż spędzał w wózku. Bardzo lubiłam z nim spacerować, ponieważ synek na spacerze był bardzo grzeczny i z ciekawością obserwował świat wokoło niego. Był już listopad, a zima w tym roku przyszła wyjątkowo wcześnie. Chociaż ubierałam ciepło dziecko, po powrocie ze spacerów czułam, że jest on zmarznięty. Musiałam go dodatkowo czymś przykrywać. Szczególnie, gdy chodziliśmy na długie spacery.

Zalety pościeli do wózka z materiału minky

pościel do wózka minky dla chłopcaNastępnego dnia udałam się do sklepu z artykułami tekstylnymi dla dzieci i poprosiłam sprzedawczynię o pomoc w poleceniu mi odpowiedniej pościeli do wózka. Podpowiedziała mi ona, że na pewno będę zadowolona z pościeli minky. Dowiedziałam się od niej, że pościel do wózka minky dla chłopca jest świetnym rozwiązaniem, które przydaje się nawet na naprawdę mroźne dni. Rodzice bardzo często wybierają taką pościel i zawsze są z niej bardzo zadowoleni. Jest ona ciepła i zapewnia przepustowość powietrza. Specjalną pościel do wózka można założyć w taki sposób, żeby przykrywała całe dziecko, włącznie z nóżkami, a następnie przypiąć do ramy wózka, w taki sposób, aby nie spadła samoistnie. Takie rozwiązanie, gwarantuje również, że dziecko nie skopie się w trakcie spaceru. Z wierzchu pościel pokryta jest materiałem wodoodpornym, dzięki czemu świetnie sprawdza się ona również podczas deszczu, czy też opadów śniegu. Nie wahałam się już dłużej i zdecydowałam się od razu zakupić pościel, ponieważ była ona aktualnie dostępna w bardzo niskiej, promocyjnej cenie. Wśród wielu wariantów kolorystycznych do wyboru bez problemu znalazłam taki, który najbardziej mi odpowiadał i pasował do koloru wózka. Już wkrótce przekonałam się, że to był prawdziwy strzał w dziesiątkę. Wybrana przeze mnie pościel okazała się wygodna i praktyczna w użyciu.

Korzystam z niej już od kilku tygodni i jak do tej pory nie mam do niej żadnych zastrzeżeń. Najważniejsze jest dla mnie to, że jest ona ciepła i mogę z niej korzystać nawet w najbardziej mroźne dni, przy czym nie muszę ubierać synka zbyt grubo. To o wiele wygodniejsze zarówno dla mamy, jak i dla dziecka. Cieszę się, że udało mi się dostać taką solidną pościel minky do wózka w niskiej cenie.