You are currently viewing Pozytywne efekty depilacji laserowej

Pozytywne efekty depilacji laserowej

Osoby, które chcą w sposób skuteczny pozbyć się nadmiernego owłosienia, mogą zdecydować się na sprawdzone zabiegi. W wielu gabinetach medycyny estetycznej oferowana jest depilacja laserowa, która cieszy się dużą popularnością w obecnych czasach. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich klientów, u których występują stany zapalne mieszków włosowych. Metoda ta całkowicie usuwa nadmierne owłosienie. Ważne, by zabieg był wykonywany przez doświadczonych specjalistów, gdyż tylko wówczas jest bezpieczny.

Duża popularność depilacji laserowej

innowacyjna depilacja laserowa - łódźMetoda ta jest doskonałą alternatywą dla zabiegów z użyciem depilatora, wosku lub maszynki do golenia. Daje trwałe efekty. Wysokiej jakości urządzenie wytwarza wiązkę światła, która niszczy włoski. Jest to możliwe dzięki melaninie, która znajduje się w cebulkach. Światło lasera uszkadza włos w sposób nieodwracalny. Dzięki metodzie tej można trwale pozbyć się niechcianego owłosienia z różnych części ciała. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu głowic laserowych w różnych wielkościach. W  wielu dobrych gabinetach oferowana jest innowacyjna depilacja laserowa – Łódź to miasto, gdzie z zabiegu tego korzystają zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Podczas depilacji czasem pojawia się dyskomfort. Zazwyczaj jednak pacjenci nie odczuwają nieprzyjemnych dolegliwości. Do najczęściej depilowanych miejsc należą nogi, ręce, pachy, bikini oraz twarz. Laserowe usuwanie sprawdza się najlepiej u osób o jasnej karnacji i ciemnych włosach. Klienci, którzy posiadają ciemną karnację muszą wykonać większą ilość zabiegów, by skutecznie pozbyć się niepożądanych włosów. Zabieg jest bezpieczny, jednak przeciwwskazaniem do jego wykonania jest między innymi ciąża i karmienie piersią, a także choroby skóry, takie jak łuszczyca. Z metody tej nie mogą skorzystać osoby z cukrzycą, epilepsją, a także pacjenci, u których występują zaburzenia krzepliwości krwi. Ważne jest, by zrezygnować z zażywania preparatów, które zawierają zioła światłouczulające.

Do zabiegu należy się odpowiednio przygotować. Ważne jest, by zrezygnować z opalania, a także stosowania depilatora. Należy unikać promieni słonecznych, a także stosowania kremów do depilacji. Pacjenci nie mogą także używać leków, które rozrzedzają krew, a także spożywać herbat ziołowych zawierających dziurawiec lub nagietek. Należy także zadbać o odpowiednie nawilżenie skóry, stosować preparaty pielęgnacyjne.