You are currently viewing Praktyczne krzesełko Milano

Praktyczne krzesełko Milano

Co prawda dzieci rodzą się z umiejętnością ssania, gdyż przez ostatnie miesiące ciąży intensywnie ją ćwiczyły, ale nie potrafią samodzielnie jeść. Zanim będą w stanie stabilnie utrzymać w ręce łyżeczkę czy widelec, jeszcze sporo czasu minie. Do tego momentu, rodzice będą musieli karmić malucha w specjalnym krzesełku, dedykowanym takim małym dzieciom.

Wyposażenie krzesełka do karmienia

krzesełko do karmienia milanoW pierwszych miesiącach życia, noworodki i niemowlęta są karmione piersią lub butelką. Po około sześciu – siedmiu miesiącach, są już w stanie samodzielnie siedzieć, zatem z powodzeniem można je posadzić w krzesełku. Jednakże w sklepach z artykułami dla niemowląt znajdziemy krzesełko do karmienia Milano, które umożliwia karmienie dziecka niemalże od urodzenia. Jest to możliwe dzięki regulacji siedziska, które może być ustawione pod różnym kątem. Dzieci, które nie potrafią jeszcze samodzielnie siedzieć, muszą leżeć, albo znajdować się w pozycji półleżącej, która jest dla nich najbezpieczniejsza. Karmienie w krzesełku jest bardzo praktyczne, gdyż możemy je ustawić na dowolnej wysokości dostosowanej do naszej pozycji lub poziomu stołu, przy którym siedzi dziecko. Modele marki Milano zostały wyposażone w specjalne nakładki w formie podstawek, na których można dziecku podać naczynie z pożywieniem czy butelkę z płynem. Dla bezpieczeństwa maluchów, siedzisko jest wyścielone specjalną wkładką zwiększającą komfort siedzenie, przez którą przechodzą pięciostopniowe pasy zapinane w kroku. Dużą zaletą krzesełka do karmienia marki Milano jest możliwość ustawienie siedziska w pozycji leżącej, zatem małe dzieci mogą zaraz po posiłku uciąć sobie drzemkę, bez wyciągania z krzesełka. Jego przednie nogi są wyposażone w praktyczne kółka, przez co można śpiącego malucha przetransportować do jego pokoju. Solidna konstrukcja krzesełka pozwala na utrzymania dziecka o maksymalnej wadze dwudziestu kilogramów.

Zakup takiego krzesełka z pewnością będzie doskonałą inwestycją na przynajmniej kilka lat. Można z niego korzystać do momentu, aż maluch będzie mógł siedzieć przy stole na normalnym krześle. Jest ono wykonane z bezpiecznych i wytrzymałych materiałów, co gwarantuje niezawodne użytkowanie. Na rynku znajdziemy krzesełka marki Milano w kliku wersjach kolorystycznych.