You are currently viewing Producenci naturalnych kosmetyków wegańskich

Producenci naturalnych kosmetyków wegańskich

Kilka lat temu zaczęłam interesować się zdrowym żywieniem oraz szeroko rozumianą ekologią. Po ukończeniu studiów pracowałam przez jakiś czas w aptece, lecz potem zaczęłam zastanawiać się nad otwarciem własnego biznesu. Chciałam produkować specyfiki pochodzenia roślinnego.

Sklepy z naturalnymi kosmetykami wegańskimi

kosmetyki wegańskie naturalneSwoją przygodę z biznesem rozpoczęłam od stworzenia dobrego planu. Po ukończeniu farmacji posiadałam dużą wiedzę i dlatego postanowiłam ją wykorzystać w praktyce. Zaczęłam tworzyć kosmetyki wegańskie naturalne, które produkowałam w oparciu o własne receptury. Moje kosmetyki były tworzone ze wspaniałych polskich ziół i naturalnych olejów roślinnych. Produkowałam szampony i odżywki do włosów z pokrzywy i czarnego bzu, bardzo wydajne kremy nawilżające z dodatkiem kwiatu hibiskusa i róży, jak również peelingi z jeżyny i malin. Także moje kremy do rąk były tworzone z dodatkiem aloesu oraz różnych olejów, które nie zawierały żadnych parabenów. Jakiś czas później, zaczęłam wystawiać swoje naturalne produkty na różnego rodzaju jarmarkach oraz targach z naturalnymi produktami, gdzie zyskałam dość dużą popularność. Wkrótce, otworzyłam swój pierwszy sklep internetowy, który już po kilku dniach stał się chętnie wyszukiwany wśród użytkowników. Bardzo cieszyłam się z tego, że moje produkty zyskiwały coraz większą popularność. Byłam również dumna z tego, że w ich składzie nie ma żadnych konserwantów ani innych chemicznych dodatków oraz niepotrzebnych barwników, dlatego kosmetyki nadawały się dla każdego.

Gdy otworzyłam swoją pierwszą pracownię z naturalnym produktami byłam bardzo szczęśliwa. Cieszyłam się z tego, że mogłam wykorzystać swoją wiedzę farmaceutyczną w pracy zawodowej i stworzyć miejsce, w którym każdy z klientów mógł znaleźć odpowiedni specyfik dla siebie.