You are currently viewing Przestronne auta na akumulator

Przestronne auta na akumulator

Dzieci bardzo często naśladują swoich rodziców i bawią się w to, co oni robią na co dzień. W związku z czym uwielbiają gotować, sprzątać czy prowadzić samochód. Rodzice często kupują im zabawkowe kuchnie, sprzęty domowe czy samochody, w którym mogą jeździć. Jednak te ostatnie wzbudzają w maluchach najwięcej emocji i są pożądane przez wszystkie trzy – czterolatki.

Komfortowe samochody z akumulatorem

duże auta na akumulator dla dzieciDzieci w wieku dwóch lat potrafią już całkiem sprawie chodzić i biegać, dlatego bez problemu radzą sobie na rowerkach czy hulajnogach. W tym wieku można też sprawdzić dziecku specjalny model samochodziku, w którym będzie można je wozić. W sprzedaży znajdziemy duże auta na akumulator dla dzieci w wieku od trzech lat, ale również nieco mniejsze modele dla dwulatków. Pojazdy są zasilane elektrycznie i można nimi sterować na dwa sposoby. Może to robić dziecko lub rodzic przy użyciu specjalnego pilota do zdalnego sterowania. Poruszanie się takim samochodem jest bardzo proste, gdyż wymaga jedynie opanowania kierownicy i pedału gazu. Hamulec celowo nie został zamontowany w postaci pedału, ponieważ mógłby się pomylić dziecku w trakcie jazdy. W momencie puszczenia stopy z pedału gazu, hamulec automatycznie się włącza. Ponadto w pojazdach na akumulator znajduje się sporo funkcji dźwiękowych, które uatrakcyjniają jazdę. W kierownicy jest zamontowane wyjście USB, dzięki czemu maluch może słuchać ulubionej muzyki w trakcie jazdy. Każdy model auta dla dzieci posiada napęd na dwa lub cztery koła, amortyzatory zwiększające komfort jazdy czy pasy bezpieczeństwa dla każdego fotela. Rodzice najczęściej kupują modele na jedno dziecko, ale znajdziemy również auta z dwoma fotelami, które są idealne dla rodziców, którzy mają dwójkę małych dzieci w podobnym wieku. Autka są bardzo bezpieczne i z pewnością spodobają się każdemu trzylatkowi.

Zakup takiego pojazdu dla dziecka jest sporym wydatkiem, bo najtańsze modele kosztują w granicach trzysta – sześćset złotych, a najdroższe sięgają nawet półtora tysiąca złotych. Samochody przeważnie wyglądają bardzo podobnie do prawdziwych pojazdów więc nic dziwnego, że tak przypadły do gustu maluchom. Jeżeli nie chcemy wydawać na nie kilkuset złotych, to można znaleźć w internecie używane samochody na akumulator.